Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mi legyen és tanácst...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi legyen és tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés
Volt egy egy éves kapcsolatom de már szakítottunk.Azota lett barátom viszont most újra közelebb kerültem a volt barátomhoz.Nagyin megkavart ez az egész és nem tudom hogy mit érzek.Szeretem a mostani barátomat de nem tudom hogy az exemmel mivan.Valasztankm kéne de egyszerűen nem tudom mi alapján válasszak.Tudom hogy elég hülyen hangzik ez az egész de kérlek aki esetleg volt már ilyen helyzetben vagy tudna segíteni, megköszönném a rendes válaszokat

2019. febr. 3. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld elfelejteni az exed ha boldog vagy a barátoddal akkor miért kell az exeden gondolkodni?
2019. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Ebből egy harmadik fiú lesz.
2019. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aszerint dönts, hogy miért szakadt meg az az egyetlen egy egyéves kapcsolatod. Nem szakad (szűnik) meg újra? Vagy az exedet otthagyta a párja és ha nincs neki ló, jó a szamár is? Vigyázz, nehogy te legyél az!
2019. febr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyet értek az első válaszolóval.Minek vissza az ex? Nemkelledt volna vele szakitanod és mai napig velevagy.Hapedig komoly okok végett szakitottatok,akkor tényleg el kéne felejtened,persze csak akkor ha nem akarod újra átt élni azt ami miatt szakitottatok.
2019. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!