Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?!

Figyelt kérdés

Novemberben megismertem egy srácot, ő 1,5 évvel idősebb nálam , eddig 4-szer találkoztunk,és minden nap beszélünk messengeren, küldött olyan jeleket, amiből azt vettem le,hogy bejövök neki, pl: olyanokat írt,hogy "de jó lenne ha itt lennél" csomószor küldött szívecskéket, DE most pár napja írta,hogy 2 éve nyáron találkozott egy csajjal, hogy ő mennyire szerelmes, meg ezt kérdezte,hogy "tudod milyen érzés volt a közelében lenni, még soha nem éreztem ehhez foghatót" én erre csak mosolygós fejeket kuldtem, és végig sírtam az éjszakát...



Elnézéset az esetleges helyesírási hibákért, meg hogy hosszú lett


2019. febr. 3. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

És Te elhiszed, hogy 2 éve szerelmes egy lányba? A fenét! Téged akar kiugrasztani a bokorból és megtudni, hogyan (mit) reagálsz.

Most pedig döntsd el, hogy Te hogyan reagálsz.

2019. febr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem megment az agya!

Ilyet nem illik ìrni egy udvarolnak

Mit gondolt!!!erre majd beindulsz.

Nem normalis!

Inkabb keruld!

Keress valakit aki a Te kozelsegedtol van elajulva.

Elkuldtem volna a k@rva anyjaba.

2019. febr. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is biztos elküldtem volna melegebb éghajlatra. Csak hülyített...
2019. febr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem összekevert a haverjával.
2019. febr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Van egy közös ismerősünk, ettől megkérdezte, hogy mennyire vagyok szemét 1-10es skálán, ő azt mondta,hogy 11 ugye azért volt ez a kérdés , mert én megpróbáltam segíteni neki, mert előtte már felhozta a csajt, nem mert ráírni, mondom írjon rá, ráírt, de a csaj nem írt vissza, én írtam neki,hogy igazán visszaírhatna(a srácnak), es ez azert bunkóság, és ezért kérdezte meg a közös ismerősünket, mert biztos azert bunkóztam le,mert nem akarom hogy beszéljen vele, szóval erről nekem nem kellett vopna tudom ,de a srác elmesélte, azóta csak a lányról beszél,írt egy viccet amit nem.ertettem, és akkor elkezdi mondani,hogy pedig

Zs. Értette..

2019. febr. 3. 16:25
 6/8 A kérdező kommentje:

Ilyeneket írt még : "A beszéde, a stílusa, a mosolya, az ölelése, tetszik a csaj, érted?" "Csak azt akarom mondani, h tényleg nagyon jól néz ki" "

Tudod, milyen jó érzés volt megölelni? Még nem éreztem olyat "

2019. febr. 3. 16:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem normális!
2019. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyegyerek
2019. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!