Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan indítsam a beszélgetést...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan indítsam a beszélgetést, hogy változatos legyen?

Figyelt kérdés
Pár napja beszélgetek egy lánnyal. Érdekelne, hogy szerintetek hogyan lehetne változatosan indítani? Ne mindig a szia mizu, hali hogy vagy sbt legyen?
2019. febr. 3. 20:01
 1/2 anonim válasza:
100%
Hát azért a szia illik... Bár a mizu / micsi / hogyvagyokat nyugodtan hanyagold. Hát nehéz megmondani, így hogy nem ismerjük, nem tudjuk a korát. De ami jön, spontán dobj fel valami témát / kérdezz rá hogy milyen volt az iskola / munka, hogy érzi magát stb. Ha a beszélgetés nem megy magától, ne erőlködj. Próbálj csak simán, kellemesen elleni (ne kérdezz túl sokat vagy nem illő dolgokat). Amúgy youtubeon van pár videó, magyar is ahol azt tárgyalják hogy ne legyen unalmas. Sok sikert. (Bocs a forgalmazási / helyesírási hibákért, nem nagyon megy ;D)
2019. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és ugyan ezeket az üzeneteket kapom meg egy fiú ismerősömtől, az elején nem, de a későbbiekben elég idegesítő volt, mintha be kellene számolnom, minden tettemről, hogy mit csináltam, merre jártam, hogy vagyok...

Az ilyeneket feleltsd el, mert elég idegesítő (tapasztalat) ha minden nap ezeket kérdezed a lánytól.

Dobj fel egy témát, bár mit, tényleg. Akármit.


17l

2019. febr. 27. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!