Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt az első csók?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első csók?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy nektek milyen volt az első csók / sex? Hány évesen? Milyen körülmények között? Milyen volt? Kort, és német is légyszi. 16/F

2019. febr. 3. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerencsére sose volt, ilyen élményben részem...:D


jah és 23/F

2019. febr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piper333 válasza:
Nem olyan mint a szirupos romantikus filmekben. Kissé nyàlas is. 19\N.
2019. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első csók: borzasztóan kínos. Az ő szája nyitva volt, az enyém meg csukva szóval nemes egyszerűséggel bekapta az orromat.


Az első szex: fantasztikus. Általában ez szokott kínos lenni, de nem volt az egyáltalán, talán mert előtte sokáig ismerkedtünk egymás testével.


18L

2019. febr. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az első csók borzasztó!! Az ő szája csukva volt de teljesen és csak így tartotta.. mondom most mivan😂🤔🤦‍♀️🤷‍♀️ inkább megszakítottam akkor.. azóta már 2 éve a barátom és már jobban csinálja😂

Az első szex is nagyon kínos volt. Ő rosszul tette fel a kotont ami bennem maradt úgyhogy azt keresgéltük egy ideig. Nem lett semmi baj belőle!

(Ezzel csak arra akartam kitérni, hogy a barátom a csókot és a szeretkezést is "kicsit elszúrta" de ettől mégjobban szeretem úgyhogy ezen nem múlik semmi)

16/L

2019. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Meleg22 válasza:

Jézusom, azt hittem egyedül vagyok ezzel az esettel, mikor bekapja az egész számat...xD

Szörnyű volt az első csók, mert ahogy elnéztem, kb sosem nézett romantikus filmeket vagy nem tom, de fogalma sem volt róla hogy történik egy alap csók...:,D


Kérdező.: azt ajánlom kezdeményezz te, de ne nyitott szájjal..:O :D:))

2019. febr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hat eddig csak egy emberrel csokoloztan ezeert nincs osszehasonlitasi alapom ,dee nekem nem volt rossz meglepodtem mert masra szamitottam. Nem volt rossz csak kicsit szokatlan ami ertheto tekintve hogy elso par csok volt csak es meg nem "jottem bele". Egy koncerten volt a tomeg szelen.

16/l

2019. febr. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!