Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi a véleményetek egy lányról, ha szemüveges?

Figyelt kérdés

Szerény személyem is szemüveges de sosem hordtam (amit ma már bánok btw) amikor kiléptem utcára, és ha mentem valahova el a barátaimmal sem vettem fel, mert féltem, hogy egy fiú sem közeledne felém mert szemüveges vagyok, én úgy gondoltam, túl nagy az orrom benne meg hasonlók.

Szóval, fiúk, a kérdésem az, hogy ti foglalkoztok azzal, ha egy lánynak nagynak tűnik az orra a szemcsi miatt, (amikor nem nagy szemüveg nélkül) vagy tetszik alapjáraton ha egy lány szemüveges?

Azért kérdezem a véleményetek, mert láttam egy videót, amiben azt mondták. hogy a lányok cikinek gondolják, a szemüveget amikor a fiúknak ez aranyos/tetszik/bejön nekik.

Ez igaz?

Jöhet a vélemény kifejtés, saját, vagy reális szemszögekből (lehet negativ avagy pozitiv, csak legyen normálisan megfogalmazva)

egy két betűért nehari, ha nem irta le, szar a billentyűmxd

18l



2019. febr. 3. 23:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ. Van akin jól áll, van akin nem. Biztos van akiknek a szemüveg, kvázi “titkárnő” lányok a gyengéi
2019. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Én csak azt gondolnám, hogy rosszul lát. Egy arcban az orr lesz az utolsó, ami miatt elutasítanálak. Sőt, egy lány és egy szemüveg még sokszor szexin is kisülhet, de nekem mondjuk külön bejön a szemüveges arc;D
2019. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi problémám a szemüveges lányokkal. Van akin nagyon attraktív tud lenni. Szerintem viseld büszkén.

19F

2019. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan ismerősöm akinek taszító, van olyan akinek ez "fétise"...
2019. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy szemüveges lányt látok, mindig az inteligens, művelt, okos jellem jut róla eszembe!

Egyébként, valakin nagyon jól áll, valakin nem annyira, ez eléggé arc függő! De általában a legtöbb lányon jó szokott mutatni! 22/F

2019. febr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Butaság amit írtál

Akinek egy hülye szemüveg lenne a probléma az menjen is el a banatba

2019. febr. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Mádár0218 ***** válasza:

Alapvetően semmi probléma nincs a szemüveges lányokkal, sőt van olyan akinek még jobban is áll (legyen szemüveges vagy nem)


Ez szerintem egyáltalán nem ciki, és amúgy is fontosabb a látás.


De nekem alapvetően jobban bejönnek a szemüveges lányok.


19/F

2019. febr. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Az hogy van neki egy üvege, ami mögött szem van.
2019. febr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
76%

A szemüveg olyan, mint egy kiegészítő, meg kell találni a megfelelőt, és akkor dob az emberen, a rosszul megválasztott pedig csúnyít.


Küldesz képet?

2019. febr. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld hogy szemüveges vagy,már csak a saját egézséged-jobb látásod miatt is.Nem szégyen az.Sőtt,van akinek kifejezetten még jól is áll,ha nem akkor is nem ez végett ítélünk el embereket.Szóval bátran viseld,az én szemszögemből nézve nem gond
2019. febr. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!