Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Főleg titeket kérdezle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Főleg titeket kérdezlek, de srácok is válaszolhatnak nyugodtan. Szóval volt már olyan veletek, hogy megbántátok hogy szakítottatok valakivel, de csak mondjuk hónapokkal/évekkel később jöttetek rá hogy nem kellett volna szakítanotok?

Figyelt kérdés

2019. febr. 4. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Nem! Ha szakítottam az nem véletlen volt.
2019. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Véletlen nem szakítok :D wtf mi ez a kérdés
2019. febr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ismerek olyat aki hülyeség miatt szakított és megbánta utólag
2019. febr. 4. 18:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy lány akit mai napig bánok. Igazából az úgy volt, hogy elköltözött a családom 300km-er távolabb ő vállalta volna a távkapcsolatot én pedig nem, így szakítottam vele. Azóta se szerettem annyira senkit mint őt pedig ennek már 8 éve. 27/F
2019. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 HarsányiBea válasza:
100%
Az egyik barátnőmmel ez volt. Szakított a barátjával egy baromság miatt. Kb fél év után rájött, hogy hülyeség volt szakítani és hogy még mindig szereti a srácot. Beszéltek, ő bocsánatot kért, majd újra összejöttek. Akkor voltak 19 évesek...most 27 évesek és az esküvőjükre készülnek.
2019. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%

Igen voltmár ilyen nekem is, azoban ez csalóka érzés, mivel idővel a szívünk és az agyunk elfeledi a sok rosszat így meg marad minden szép és jó emlék. Ilynekor érezhetjük azt, hogy talán hiba volt, mert csak az egyik oldalát látjuk a múltnak.


Megoldás erre az, hogy azt is megpróbálod felidézni, hogy akkor milyen érzés volt benned mikor megtörtént a szakítás. Ezzel nem hagyod magad becsapni.


Nekem ez segített régebben mikor egy mély de nem működő kapcsolatból jöttem ki :)


22/F

2019. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!