Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogyan vélekedtek erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan vélekedtek erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ti mit gondolnátok egy ilyen lányról?

Személyiségileg: ragaszkodó, általában vidám, gondoskodó, kissé bizonytalan, megértő, hűséges.

Emellett nincs sok barátja, nincs is fent közzösségi oldalakon, csak facebookon, de oda is ritkán néz fel. Nagyon érdeklik a művészetek, a zene, a rajzolás, tánc, stb.

Sok mindenre nyitott, szereti a programokat, de néha vágyik arra, hogy otthon ülhessen.

Szeret főzni, és szeret kísérletezni a konyhában.

Külsőleg: hosszú, barna hajú, viszonylag magas, azonban kövér. Viszont az arca viszonylag szép, ápolt.

Ti mit gondoltok, mi a véleményetek egy ilyen lányról?

Negatívumokat, pozitívumokat egyaránt írjatok! :D



2019. febr. 4. 17:17
 1/10 anonim válasza:
A belso tetszik :,D es szerintem ezzel nem vagyok egyedul ez sok pozitiv tulajdonsag,a kulsot nehez lattaltanban megmondani mert mindeninek mas a szep.
2019. febr. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyet kell értenem az elsővel
2019. febr. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Most szerinted ennyiből el lehet bármit is dönteni? De őszintén...

Barna hajam van rövid és van 2 szemem kedves vagyok és szeretem a pörköltet. Most már tudod milyen vagy? Na akkor írhatod is a véleményedet rólam köszheló

2019. febr. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem viccelek, a felénél megfogott, feleségül venném és a ketrecből sem engedném ki. KB 100%ba stimmel a tökéletessel amit én írnék le. Bár vannak "hülye" elvárásaim :D

Negatív/pozitív


kezdjük a negatívval:

1. Még nem találtam ilyen lányt magamnak XD

2. Ragazskodás akkor nem jó ha fiukhoz is ragaszkodik, akkor az ilyen lány (ha magambol indulok ki) eléggé "ki tud cseszni" a barátjával, aki szereti.

és azt hiszem ennyi, ahogy mondtam szerintem tökéletes lány írtál le.

Pozitív: Ha az én véleményemet nézzük, a 100%ba hűséges lány már 50% ba meg is felel a sok hülye elvárásomnak.

1. Nincs sok ismerőse ezért nem biztos hogy lenne ok féltékenykedni

2. Nem instán mutogatja magát mint egy utolsó szenny, facebook megteszi nekem is csak az van

3. Szereti a programokat, talán ki tudna szoktatni engem a közösségbe, bár ilyen lány mellett asszem egyhamar kigyógyulnék a sok bajomból:D

4. Külsőre, ez titok de szerintem a lgszebb a barna hosszú haj, oda vagyok érte meg vissza (XD de más is lehet szép ne értsetek félre!) az "azonban" kövér nem baj, nem tudom miért írtad úgy hogy "azonban", mint ha baj lenne.. Ha egészséges mértékbe "kövér" akkor legalábbvan mit simogatni rajta

5. Ha az arca szép és megfog az jó, de ha ápolt az nem tudom hogy a pozitív/negatívba tartozik-e most, attól függ.. Ha mosod és csak ugy természetesen helyes akkor pozitív,de ha sminkelve van meg ilyenek akkor negatív


Végeredménybe már amit a személyiségről leírtál már az 100%ba megfogott engem. Gondolom most olyan tipikus nyomulós tininek, tűnök pedig nem XD

10/10, ha így megfelel az értékelés

Nem tudom számít-e a véleménye egy lelkileg 0 embernek, de ha igen akkor mostmár megdícsért egy 18 éves srác, feltéve ha rólad szólt a kérdés

2019. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat, jöhet még! :)

#3 neked is köszönöm, és tudom, hogy ennyiből nehéz bármit is megállapítani, de azt szerettem volna, hogyha ezek alapján leírod a véleményed (Mi az, amin kéne változtatni, stb), de teljesen megértem azt, amit leírtál, valóban nehéz egy ismeretlenről ennyi információ után leszűrni valamilyen véleményt :D


#4 Köszönöm, nagyon kedves vagy. Egyébként nem sminkelem magam egyáltalán, nem is tudok, úgyhogy arról már rég letettem :P

2019. febr. 4. 18:41
 6/10 anonim ***** válasza:
Áh akkor tényleg tökéletes vagy ha még nem is sminkelsz :D Na, ilyen egy Igazi LÁNY, nem olyan instás szuka mint a legtöbb! TÖBB KÉNE BELŐLED!!!
2019. febr. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 senki sem tökéletes 😉
2019. febr. 4. 19:30
 8/10 anonim ***** válasza:
A többi lányhoz képest te mégis egy csoda vagy kb XD
2019. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 GuyFromNewCity ***** válasza:
Szerintem teljesen jó. Mivel én nagy sport búza vagyok tuti elvinnélek kondiba, hogy lefogyj😀
2019. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez gy teljesen jó csaj. Nincs fent nagyon sehol nem rak fel p*csás képeket és jó tulajdonságai vannak.
2019. febr. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!