Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok fiúk erről mi a vélemén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk erről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Erről a képről mi a véleményetek?

[link]


Pozitívan pénz nélkül nincs párkapcsolat, mind két oldalon?



2019. febr. 5. 07:53
 1/8 A kérdező kommentje:

Elégé megoszlanak a vélemények-e témában, akkor hogyan is van?

- Nem akarok senkit sem megbántani, csúpan érdekel a dolog.

2019. febr. 5. 07:55
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha van barátnőd az egyértelműen pénzbe kerül. De azért vannak határok. Ha eltartatja magát és közben még csak nem is tanul, próbál elhelyezkedni és a házimunkát is hanyagolja, ott baj van.
2019. febr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha otthon mereszted a píí csad persze hogy tobb marad..

De akinek van hobbija smugy is elmegy a penz..

Egyertelmü hogy ha van csajod akkor mentek ide oda..ha kimozdultok az mar penzzel jar.. 35ffi

2019. febr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de akkor sem úgy állok/állnék hozzá az őssz megtakarítót pénzem elverjem a hobbimra..
2019. febr. 5. 10:00
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

#4

Attól függ milyen hobbid van.

Nekem pl a kondi. Amit, ha jól akarsz csinálni arra bizony költeni kell. Mikor kezdő voltam, még többet költöttem rá, de megtanultam, hogy mit éri meg szedni és mit nem. De így is kell sok mindent venni, hogy formában maradjak és fejlődni tudjak. Később meg még többet kell rá költeni, ha elérem fizikai határaimat.



A képről meg anyit, hogy baromság. Ha barátnőm van sok mindent én fizetek, csak akkor fizethet barátnőm, ha hisztizek. De mindíg van/volt nálam annyi pénz mit a szemét.

Mellesleg elviszed sütizni, ő boldog, te nem költesz sokat. Mozi, ő boldog, te nem költesz sokat. Van egy csomó program, amit olcsón megúszhatsz, de viszont kellemes időtöltés és a lány örül neki.

2019. febr. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Viccnek jó. De durva általánosítás minden kapcsolatban a pénzt nézni.

A legtöbb pár hasonló anyagi helyzetű, hasonlóan költenek, egymásra is.

Persze vannak kirívó esetek, és vannak férfiak is, nemcsak nők, akik direkt olyan párt keresnek, aki majd eltartja őket.

Nekem sose lett kevesebb pénzem, azért mert épp párkapcsolatban vagyok, és még egyik páromat sem hoztam én sem rossz helyzetbe anyagilag.

2019. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad egy kapcsolatban ennyire a pénz nézni, de ettől függetlenül igaz. Nagyon szomorú vagyok a szakításunk óta, de rengeteg spórol pénzem van azóta.
2019. febr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a képet nem feltétlenül csak a “lehúzós csajokra” érthetjük. Minden kapcsolat pénzbe kerül. A legtöbb hely, program fizetős. Igazából egy barátnő is annyiba kerül, mint egy mezei haver a csajoddal legfeljebb többször mész ide-oda. Kapcsolaton belül nem szükséges már mindig meghívnod, mehet a 50/50, vagy hogy midnenki a sajátját.
2019. febr. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!