Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ahelyett hogy örülnék, még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahelyett hogy örülnék, még jobban kattogok. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

17/l Köszi a rámszánt perceket❤️

Van egy 1 evvel fiatalabb srac a sulinkba, aki lassan 4 honapja koszonget es nez. Engem is elkezdett erdekelni egy ido utan.


Most hetvegen volt egy buli es voltak ulohelyek.. es valahogy melle keveredtem es elkezdtunk beszelgetni. Felenk ,de lehet ez is az egyik ok hogy vonz magahoz. Odaultek hozzank 3 lany evfolyamtarsam akikkel joba vagyok, az egyikkel jobban mint a tobbivel. Egyszer csak megbokott az akivel jobban vagyok, mondjuk legyen B, es megkerdezte ki a srac, en pedig mosolyogva valaszoltam hatha leesik neki hogyhat “tizedikes”. Aztan elkellett mennem egy pillanatra, es mikor vissza mentem nemvoltak ott, leultem egy baratnomhoz. Egyszercsak szol a baratnom hogy nezzek jobbra es a B ott rangatta a gyereket maga utan... nemvolt a srac valami lelkes.. hat en kiborultam nagyon. Egyszercsak a csaj leult mellem ,szembe velunk a gyerek, es kb majdnem bogtem. A srac probalt felviditani, hogy utanzott hogy a fejemet fogom, de nemjart sok sikerrel.. Kozbe a “baratnom” bokdoste meg a telefonjat cseszegette. Aztan hazament a gyerek es mikor indult a B ravetette magat... mutatta a srac hogy alljak fel hogy megolel, de olyan padlon voltam hogy nemoleltem meg inkabb.. Tegnap suliba jon oda egy masik baratnom, hogy hallotta hogy a B olyanokat oszt a sracnak hogy hazakiseri meg stb... es a srac azt mondta h mar f.... kivan vele es hogy a nevet se tudja, es nemakar tole semmit.


Es most itt az a problemam leginkabb, hogy 1. lehetseges hogy rolam is ezt gondolja, 2. a “baratnom” hogy csinalhatta ezt meg velem mikor soha senkinek nemartok?


Szerintetek most mit kezdjek veluk?


Utolag hozzatennem, a bulin mindhárman ittunk..


2019. febr. 5. 17:03
 1/1 Martinho1337 válasza:

Azóta tartod velük a kapcsolatot? Hogyha nem akkor szerintem hanyagold őt. A srác egész biztos hogy nem gondolja azt rólad. Akkor mért mondta volna el.

Meg próbált felviditani "próbált felviditani" akár "akár" lehet azt is mondani hogy próbált a kedvedben járni.

2019. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!