Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek az egyenes vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek az egyenes vagy a göndör hajú lányok tetszenek jobban?

Figyelt kérdés

2019. febr. 9. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Attól függ. Van akin a göndör néz ki jobban, van akin az egyenes, de legtöbbször az egyenes hajú lányok jobban bejönnek :p 16/f
2019. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%

Egyetértek az elsővel. Van akinek a göndör áll jól, van akinek az egyenes.

Én egyébként egyet ki nem álljatok. Ha a lánynak rövid a haja. De nem vallás erő, az meg okés, hanem tényleg nagyon rövid.

Persze ismerkedesnel az hogy a lány göndör e vagy egyenes, nem lesz mérvadó, sőt, semmit nem is számít..

2019. febr. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyenrs
2019. febr. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Őszintén eddig 2-3 göndör lányt láttam, ők tetszettek. De így nincs nagy viszonyítási alap, sok lány vasalja vagy épp göndöríti a haját. Több egyenes hajú lányt látni az utcán vagy bárhol (legalább is felénk).

Minden esetre nem ez fog dominálni, hogy tetszik-e egy lány. Nálam a haj nagyon hátul van a fontossági sorrendben. Inkább a mosoly, szem és az arc ami dominál. Nem kell hogy tökételes legyen, csak nekem tetszen, ha ez meg van minden rendben. Ezeket fogod úgy is legtöbbet nézni. Nem a mellét, fenekét vagy bármi egyebet.

2019. febr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Göndör! de több egyenes hajú lányt mindenhol!
2019. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

A göndör az ritkább és mindenki szereti a változatos, ritka dolgokat szóval egyértelműen göndör *.*

De egyébként az ideálom vagy a gyengém az a hullámos ami a kettőnek az átmenete :D

De amúgy a természetes a legjobb, mert egy csinált göndör soha nem lesz olyan mint a természetes. Lehet azt hiszed nem vennénk észre de azért mi fiúk sem vagyunk hülyék :D

2019. febr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem aztán édesmind1-hogy göndör e vagy hullámos,vagy egyenes.Nem oszt nem szoroz
2019. febr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az egyenes és a göndör is. A gyengém a laza hullámos. A lényeg viszont, hogy legalább mellig érő haja legyen. A hosszú haj a gyengém.
2019. febr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!