Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lány a suliban aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány a suliban aki tetszik, van esélyem nála?

Figyelt kérdés
Rakott ki fotót magáról az instán és írtam neki hogy "szép vagy,tetszel nekem bejelölhetem facebookon?"Azt válaszolta hogy igen.Sajnos facebookon nem nagyon ír vissza,de az egyik nap amikor a barátnőjét várta oda mentem hozzá,kérdeztem töle hogy hány órája van,és mondtam neki hogy haza szeretném kísérni suli után,azt válaszolta hogy oké csak mennem kell suli után egyből dolgozni,másnapot is kérdeztem de azt mondta akkor hogy 4 órája lesz de nejem több volt és ezért nem bírtam negint. (amikor válaszolt facebookon írta is hogy ezért fáradt)Remélem érthetően fogalmaztam.
2019. febr. 10. 22:57
 1/2 A kérdező kommentje:
A lánynak nincs barátja.
2019. febr. 10. 23:05
 2/2 anonim ***** válasza:

Hat figyelj beszelj vele sokat instan facen ha tudsz. Persze ne ebbol alljon: szia mizu?

Hali minden ok veled?

Ugyszint

Mert ez semmi es utana csak gaz visszanezni.

Tudom mert velem is ez volt.

Hat probalkozz meg ha tudod esetleg haza kiserni esetleg suli utan elhivni valahova. Ha nem szeretned egyedul rogton akkor szervezz valami csoportosat. Beszelj par haverral csajokkal is es menjetek egy egyutt pl moziba. Te oszd ki a jegyeket es “veletlen” a melletted levo jegyet add neki meg ilyenek.

2019. febr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!