Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sovány alkatú fiúként van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sovány alkatú fiúként van esélyem barátnőt találni?

Figyelt kérdés

2019. febr. 10. 23:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne?
2019. febr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek a sportos alkatú fiúk jönnek be
2019. febr. 11. 00:01
 3/11 kamugyrosz ***** válasza:
Ohh istenem
2019. febr. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy van.
2019. febr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Soortolj?

De biztos van esélyed az extrém vékony lányoknal/extrém duciknal.

2019. febr. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Tiniknél van az biztos, menjél le egy szórakozóhelyre, tele van ilyen nagyon vékony, alacsony csávóval, a hasonlóan vékony, alacsony csajukkal.
2019. febr. 11. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?


Ha mondjuk "kórosan" vékony vagy akkor lehet egyik másik leköpni se fog, de én se vagyok az a vastag ember.

187 centiben úgy eltűnik az a 78 kilóm mint a fene, pedig zabálni (igen zabálni szoktam nem csak enni) szoktam ám rendesen, meló közben simán lemegy egy hambi amibe fél kiló hús meg 4dkg sajt van kapásból és még csak meg se látszik ha megettem...

De figyelj, a paraszt erő nem is látható, de ha kell meglehet szorongatni valakinek a karját egy tábla szalonna után elég rendesen (haverom és én esete, szegénynek mindig olyan lila volt a csuklója mikor nagyon szemétkedett már.)

2019. febr. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, a barátom nagyon sovány (183, 58), mint látod neki is volt, nem csak ez a lényeg. Nem mondom, hogy nem zavar néha, de hát nem ez számít.
2019. febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Több mint nekem, nem túl sovány lányként...
2019. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Menj ki az utcára, ülj le egy padra és csak figyeld az embereket. Miket csinálnak, kikkel vannak együtt, stb. De azért normálisan, nem zaklatóan! Szerintem könnyen megtalálod a választ: igen van. Másnak sikerült, neked is van esélyed, nem ez fog vissza fogni. Persze lehet olyan lány, ki azt mondja, hogy biztos nem kellenél neki... nyilván ott nem sok esélyed, de ugyan úgy van, kinek tetszel. És mielőtt jönne a következő kérdés, hogy szépet van-e esélyed? Persze, de hát kinek mi a szép. Plusz nem a lány "szépsége", avagy alakja, netán arca fogja meghatározni azt, hogy mi az ízlése. Vagy neked igen? Felszedsz 20 kilót és más fog tetszeni? Nem hiszem.

Inkább önbizalom hiányát érzem én itt, ha így fogsz hozzá állni szinte sose lesz barátnőd!

Én is eléggé vékony vagyok, kaptam már meg, hogy sovány... és? Mindenkinek úgy se fogok tetszeni és közel se érzem úgy, hogy nincs esélyem és tapasztalatok sem ezt mutatják.

Menj házibuliba vagy mit tudom én hova, menj oda olyan lányhoz, aki tetszik és beszélgess, csináljatok valamit együtt, stb. Nem erőszakosnak kell lenned, legalábbis én nem tudnék olyan nyomulós lenni, de kis idő múlva az látszik, hogy kölcsönösen nyit-e feléd. Lehet most is van olyan lány, akinek bejössz, csak szimplán nem tudsz róla, de itt a gyakori nem fog neked megoldást nyújtani.

Ha pedig nem vagy elégedett magaddal, a változásban senki se fog segíteni itt, az csakis rajtad múlik! De arra se alapozz, hogy ha majd "kigyúrom magam"/"meghízok", stb mert akkor se lesz egyhamar barátnőd, senki se fog hozzád becsengetni hívatlanul, hogy mennyire tetszel neki :D

2019. febr. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!