Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti megnézitek hány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti megnézitek hány lájk van egy fiú képein?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk bejön nektek valamennyire egy srác akkor odafigyeltek arra, hogy hányan szokták lájkolni?

Ha kevés lájkja van (100-120) akkor máshogy néztek rá mint akinek sok (300-400)?

Szerintetek ha valaki jól néz ki külsőre akkor az egyenesen arányos azzal, hogy több százan lájkolják a fotóit, míg ha valaki nem annyira jóképű akkor sokkal kevesebben?



2019. febr. 11. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Majd buliba rádkeres és megnézi mennyi lájkod van! Xd ha ilyen csajt akarsz, akkor hajrá, de egy normális csaj nem ezt fogja nézni...
2019. febr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem helyesen gondolkodsz.

Van olyan srác is aki okos s megválogatja barátait,ezèrt kevès van neki,tehat kevès lájk.

Vagy fèlènk,nem társasagi ember de jo pasi,akkor is kevès lájk.

Sok oka lehet.

Butaság ezt figyelni.

En inkabb azt figyelem,megoszt e hülyesèget...

Durva viccet,pucèr not vagy bármi hasonlòt vagy kèrkedik valamivel pl.autòjával...sok hülyesèget látok.

2019. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább azt nézem meg, h megoszt-e gázos dolgokat. Nem érdekelnek a lájkok. Vagyis inkább nekem pozitív a kevés lájk.
2019. febr. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, persze! Csak azt nézem, 500 lájk alatt szóba nem állok senkivel. Gyermekeim apját is az alapján fogom kiválasztani, ki kapta a legtöbb lájkot a bulizós szelfijére. :D

Te normális vagy? xD

2019. febr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az se zavar, ha nincsenek képei, sőt jobban örülök annak, ha nem fotózgatja magát😅
2019. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

azt nem, de az már érdekelne, hogy ő kiket lájkol-t és miket oszt.

és ő jelöl be engem vagy én őt...

2019. febr. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 100-120 like egyaltalan nem keves. A keves az ilyen 15-20nal kezdodik.


A 3-400 pedig mar szerintem tulzas kategoria, azokkal pont, hogy kevesebb esellyel allnek szoba.

2019. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Őszintén, ki az aki ez alapján ismerkedik? :D Nekem lányként van 40 lájkom a prof képemen, mégse érdekel senkit.
2019. febr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem is az, hogy ezek alapján ismerkedik csak, hogy számít-e úgy nagy általánosságban.
2019. febr. 11. 17:33
 10/12 anonim ***** válasza:
Megnézem. Tudomásul veszem. És leszarom.
2019. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!