Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék segíteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni a húgomnak?

Figyelt kérdés

Nem irigylem most a húgom az:D

Na,röviden a sztori

Húgom megismerkedett egy sráccal,és már háromszor találkoztak de csak titokban.Nem meri elmondani a szüleiknek ezt a dolgot.Nwgyin megértem,mert nekem is volt 13 évesen barátom,és én is titkoltam.Lényeg,hogy a fiú meghívta Valentin napon valahová,ugye délután.Tesómnak szakkör van,és onnan valahogy el kéne kéredzkedni.Most a legegyenesebb utat választottuk,hogy elmondja anyunak a sztorit,ő meg remélhetőleg kikéri szakkör ről.Igen ám,de hogy?

Segítsetek légyszi

Ha számít:

Húgom:13/L

Barátja:15/f


A válaszokat előre is köszi,tudom,hogy gyerekes a kérdés,nem kell az orrom alá dörgölni.



2019. febr. 11. 20:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Én meg 16/L
2019. febr. 11. 20:30
 2/10 anonim ***** válasza:
Anyukátok beszél a tanárral, hogy délután a húgodnak más dolga van, nem tud részt venni a szakkörön.
2019. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi,de az már lazán menne.Anyának kéne elmondani valahogyan. :)
2019. febr. 11. 21:14
 4/10 anonim ***** válasza:

A tesóm kutyájának a barátja aki pánszexuális érdekli a sztori ezért majd kérdezed meg a húgodat mi volt és mondd el nekem én meg majd elmondom a tesóm kutyájának a barátjának aki egyébként pánszexuális.

Soha nem értettem ezeket a kérdéseket mikor nem az egyén rakja ki. Tudjuk, hogy te vagy a húgod úúristen... 13 évesen menjen csak szépen a szakkörére. Nem kell itt semmit sem pasizni és remélem anyukátok is hasonlót fog erre válaszolni ha rájön. Szánalmas ez a generáció de tényleg...

2019. febr. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy odaírtad, hogy a húgod lány, a barátja meg fiú! :D
2019. febr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg 16 éves lennél, és nem az a 13 éves lány, aki a "húgod", akkor nem ezt a kérdést tetted volna ki, hanem azt, hogy: Blezúgtam a húgom 15 éves pasijába, de neki az a 13 csitri kell, nem pedig én, az érett, felnőtt nő. Mit tegyek? :) Szóval úgy tudsz segíteni legjobban a "húgodnak", aki lány:), hogy megírod a leckét, megiszod a kakaót, és pár évet még vársz a pasizással. Anyukád is ugyanazt mondaná, amit én, hidd el. Ne akarj sietni a felnőttséggel, azzal még ráérsz. Minden jót.
2019. febr. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Zsombi55 ***** válasza:
56%

Lehet régimódi vagyok de 16 esetleg 15 éven alulit (a 14 már erősen feszíti) kettesben biztos nem engedném el sehová megbízható felnőtti felügyelet nélkül.


Akármekkora az esély is csak 1 alkalom kell a nem kívánt eredményhez. Teljesen mindegy, hogy melyik mennyire fogatkozik, hogy mit és mit nem fognak cainálni. Ha a társ létezését eltitkolta amíg már nem lehetett többet akkor látogatott helyeket és fogatkozva tiltakozott tevékenységeket is el fog titkolni.

2019. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 HaEv válasza:
Nem tudom, ki hogy van vele, én kíváncsi lennék, mi lett belőle. ;)
2019. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Végül az lett,hogy elmondta anyukámnak,aki megengedte a találkát,és a tanárnak is elmondta,persze nem az egészet,hogy ne legyen belőle nagy gáz:DD
2019. febr. 18. 21:41
 10/10 HaEv válasza:
De jó, szuper! :)
2019. febr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!