Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyenkor mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Vagy egy hete ráírtam egy lányra, hogy van e kedve ismerkedni, nem írt vissza, el is könyveltem offnak. Viszont ma eléggé meglepett, hogy válaszolt, hogy lenne kedve, Én írtam neki arra is, azt viszont még meg sem nézte. Szerintetek mit lehet csinálni? Hetente fogunk egy üzenetet váltani, vagy mi? 🤣🤣
2019. febr. 12. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nincs ideje irkodni (elfoglalt valamivel)
2019. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és ezért is jobb személyesen ismerkedni
2019. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért várod el tőle azt, hogy pár percen belül a "nyakadba boruljon"? Hagyd őt elgondolkozni a dolog fölött! Jól teszi, ha mérlegel!
2019. febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!