Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jelentett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jelentett valamit attól függetlenül, hogy akkor még fiatalabbak voltunk?

Figyelt kérdés
Volt egy nagyon jó fiú barátom, folyamatosan jött hozzám szünetekben beszélgetni. Szerettünk együtt lenni.Mikor nyolcadikosok voltunk, akkor többször láttam, hogy nézi a melleim. Evés közben vagy simán beszélgetés közben is oda-odapillantott. Ez azért volt, mert 14 évesek voltunk vagy mert a fiúnak tetszettek már akkor is a melleim? Már nem annyira beszélünk, de amikor sulis bálon táncoltam, és oldalra néztem, akkor láttam, hogy így hosszasan néz rám
2019. febr. 13. 09:58
 1/4 anonim válasza:
Ez most évekkel később jutott eszedbe? :)
2019. febr. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, hanem most történt a bámulás és az alapján :D
2019. febr. 13. 10:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak pasibòl van 😉
2019. febr. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

14 évesen minden srác odapillant. Neked akkoriban kezdtek nőni a melleid, neki meg akkor kezdett nőni az érdeklődése.

14 évesen még én is oda-oda nézegettem, ha valamelyik osztálytársamnak hirtelen kinőtt a melle, pedig hetero lány vagyok. :D

2019. febr. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!