Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biszex vagyok vagy leszbikus?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex vagyok vagy leszbikus?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok!

Vannak terveim az életben, hogy lesz férjem meg gyerekeim.

Ezért biszexnek gondolom magam.

Mert lányba voltam már szerelmes 2x is! Természetesen egyik sem tud róla..

Viszont fiú már tetszett, de szerelmes nem voltam belé.

Plusz szeretek focizni és érdekel az informatika. És ez mindkettő fiús!

Most akkor melyik vagyok? Biszex vagy leszbikus?



2019. febr. 13. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Hát erre csak te tudod a választ
2019. febr. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
57%

a foci nem csak fiúknak való sport , van külön lányoknak is , én nem tartom olyannak hogy csak fiúk játszanak. ez kicsit olyan mint a fodrászat , lányok szoktak általában fodrásznak elmenni de ugyanakkor vannak férfiak is , nem is kevesen akik fodrászok

az informatika kicsit fura hogy egy lánynak bejön mert általában csak az lányok 1-2%-a megy infóra , vagy jelöli egyáltalán meg azt a szakmát , mindenesetre nem gáz , a fő kérdésedre válaszolva meg lehetsz biszex , de egyszer el fogod tudni dönteni az idő elteltével hogy pontosan melyik nem után érdeklődsz, főleg ha majd választanod kell a 2közül , az viszont kicsit érdekes hogy tetszett neked egy fiú de nem voltál belé szerelmes , de tudnál úgy szeretni egy fiút ? ezt a kérdést tedd fel magadnak, és el fogod tudni dönteni

2019. febr. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Bi
2019. febr. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy milyen hobbi érdekel, az nem jelenti azt, hogy milyen a szexuális érdeklődésed. Én is szeretek focizni, informatikához is értek, sőt barkácsolni is imádok, építettem saját magam szekrényt is, mg sem vagyok leszbi
2019. febr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

1). Aki mindkét (női-férfi) nemhez vonzódik - az biszexuális orientáltságú,

2). Aki a saját neméhez vonzódik - homoszexuális, gay (fiú), vagy leszbikus (nő) ,

3). Aki a másik nemhez vonzódik (ilyen a kérdező is!) - az HETEROSZEXUÁLIS. A kérdező tehát heteroszexuális (és nem biszexuális), hiszen férjet, gyermekeket akar.

Nézetem szerint lányokba nem szerelmes volt, csupán szerette őket, mint barátnőt, embert stb., de - gondolom - nem akart velük szexuális játékokat űzni. Ha mégis, akkor igen - biszexuális. Idővel majd kialakul nála melyik nemhez vonzódik és milyen formában.

2019. febr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Már a kérdésben is benne volt a válasz
2019. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a 6. válaszolóval, mert - mint már fentebb írtam - a kérdező semmiképp sem biszex, sem nem leszbikus, hanem heteroszexuális, azaz a vele ellentétes neműekhez vonzódik.
2019. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én meg az 5-ös válaszolóval nem értek egyet.

Az egy dolog, hogy szerinted heteroszexuális, de a kérdező azt írta, hogy lányba volt már kétszer is szerelmes. Ha még csak egy egyszerű fellángolás is volt, vagy ha tetszett is neki a lány, az már azt jelenti, hogy szexuálisan/érzelmileg vonzódott egy vele azonos neműhöz. Ergo, heteroszexualitás kizárva. Legalábbis ez a véleményem.

Természetesen a választ tényleg csak a Kérdező tudhatja, rengeteg ideje van még "megtalálni" magát. A leírtakból senki nem döntheti el, hogy ő milyen szexuális beállítottságú.

6-os voltam.

2019. febr. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
SZERINTEM semmi képp nem vagy lezbikus! Ha kicsit is tetszik fiú, akkor ez ki van zárva. De persze ezt te tudod
2019. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!