Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lúzernek érzem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lúzernek érzem magam. Minden lány kapott valentin napi ajándékot, csak én nem.

Figyelt kérdés
11en vagyunk az osztályba. 3 lánynak van csak pasija, a többieknek a mi osztályunkból meg a másik osztályból a fiúk adtak a többieknek. Kivéve engem, mert én nem kaptam semmit. Gondolom azért, mert csunya, pattanásos, miteszeres majom vagyok. Nem csak én gondolom igy. Olyan luzer vagyok. Szerintetek?

2019. febr. 14. 15:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Ismerős. Én is így éreztem magam középsuliban. Jó tanácsom nincs, csak annyi, hogy túl kell élni, el fog múlni. Tanulj-tanulj-tanulj!! Legyél osztályelső. Emiatt még jobban fognak utálni, amit magasról le kell tojni, de későbbre ezzel teszel magadnak a legjobbat. Főiskolán, egyetemen, vagy a munkahelyen a kutyát nem fogja érdekelni, hogy nézel ki, ott már csak az számít, amit tudsz. Értékes vagy!
2019. febr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem lennel ennyire gyerekes akkor valoszinuleg kaptal volna. Amugy a Valentin nap a "szerelmesek" napja, a tobbi lany se hinnem hogy szerelembol kapta ha nincs is pasijuk. De ez annyira gyerekes egyebkent. En 4 eve vagyok a parommal, igaz mindig kaptam valamit ami nyilvan jol esik,ahogyan o is kap, de en soha nem varnam el es nem igy kell es nem csak ezen a napon kimutatni a szeretetet.
2019. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Valentin nap a szerelmeseké.

Attól, hogy mások kaptak és te nem ezért nem kell szomorkodni.

Nem az ajándékozásról szól minden.

Nekem van barátom mégsem kaptam tőle semmit és nem érzem magam rosszul emiatt.

Gondolom a pattanásaidat kezeled, de van hogy azokat sem lehet eltüntetni semmivel sem, így ez nem a te hibád.

Sok pattanásos ember van akinek van barátja/barátnője, ez nem ettől függ.

Hanem a személyiségétől függ.

Ha lesz barátod, úgy fog elfogadni amilyen vagy és neki így is szép leszel, aki meg csúdol téged azzal nem kell foglalkozni, még gyerekesek.

2019. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Most mi ez a kérdés? Magadat akarod sajnáltatni vagy mi? Valószínűleg azért mert csúnya is vagy, meg a belsőd se jön be a fiuknak
2019. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is tudtam, hogy ma valetin nap van...
2019. febr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
és akkor mi van ha nem kaptál semmit?
2019. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
1.: szerintem ez nagyon gáz tanács, hogy utáltassam meg magam az osztállyal.
2019. febr. 14. 16:00
 8/20 A kérdező kommentje:
2.: Nem az a bajom, hogy van-e valakinek pasija, vagy nem, vagy hogy szerelemből kapta-e vagy sem, a lényeg, hogy kapott, még úgyis, hogy nincs senkije. Velem is ugyanez a szitu, nincs senkim, de a kutya meg nem ugat
2019. febr. 14. 16:05
 9/20 A kérdező kommentje:
3.: Pont ez az. A szerelmeseké. Akiknek nincs senkijük, azok ugyanúgy kaptak, mint azok, akiknek van valakijük. De hiába vagyok egyedül, nem kaptam semmit.
2019. febr. 14. 16:06
 10/20 A kérdező kommentje:
4.: Nem akarom sajnáltatni magam. Hát nem tudom, hogy jönne át a belsőm a fiúknak, ha senki nem kíváncsi rám.
2019. febr. 14. 16:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!