Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy buliban egy lányt akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy buliban egy lányt akit ott ismertem meg kb. mikor csókoljam meg? És elősször tánc közben?

Figyelt kérdés
Ugye meghívom valamire, beszélgetünk, táncolunk de kb mikor hogy ne legyen elhamarkodott? Tánc közben?
2019. febr. 14. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat a megismerkedes utan 1 oraval, csak mert mar tancolt veled, nem kene ajtostul rontani a szajaba...
2019. febr. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért buliban nekem sok olyan eset volt, amikor csak odajött és egyből csókolt a fiú, semmi ismerkedés nélkül... hát van, akitől elkapom a fejem , de van akinek engedem :DDD sztem a bulik erre valók, nem komoly ismerkedére
2019. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!