Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék megnyílni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megnyílni a fiúnak, nem pedig csak támadni őt?

Figyelt kérdés
Hát hosszú sztori hogyan tetszett meg, még mindig nemtudom mit is érzek iránta,egy biztos:különlegesebb a többi fiúval való kapcsolatomnál. Órákon mellé szeretnék ülni,őt nézem, és olyan kis aranyos, legszívesebben szorosan átölelném és meghallgatnám minden gondját. Ennek ellenére csak bántom. Vannak megnyílvánulsai amik porrá zúzzák a róla alkotott képemet, és ilyenkor mintha dühös lennék rá, hogy miért kellett így viselkednie hogy megtetszen,és akkor ott van a másik oldala ami tele van kisebbségi komplexussal,nagyképűséggel . Éssss az egyetlen mód amit kapcsolatteremtésre használok,hogy bántom. Ezen a héten már másodszorjára keveredtem konfliktusba vele, mert beugatott vkinek,még fel is pofoztam egyszer. Folyton csak támadom, ilyen tipikus savage vagyok vele, miközben egyáltalán nem ezt érzem iránta. Talán,ezekben a veszekedésekben élem ki az iránta érzett szenvedélyemet,gyűlöletemet,és romantikus érzelmeimet is. Valami más út kéne,így csak azt fogja hinni hogy utálom...

2019. febr. 14. 21:43
 1/4 anonim válasza:
71%

nekem az ugrik be errol, hoyg kolcsonosen zavarban vagytok egymas elott, ergo forr a levego koztetek es nem tudtok mit kezdeni a helyzettel...aranyos helyzet :)

talalkoznotok kellene valami uruggyel sulin kivul is, ott kevesbe lennetek feszejezve.. azt hiszem...

2019. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát az nagyon egyértelmű lenne ha sulin kívül találkoznánk,azt hiszem.És nem is vagyunk nagyon olyan kapcsolatban. Szüleink meg nem igazán bírják egymást... egyébként van benne valami amit mondtál, legalábbis az én részemről tuti.
2019. febr. 14. 22:17
 3/4 anonim válasza:

valami uruggyel el kellene erned hogy jojjon vele valahova, mert mondjuk ruhat veszel es nem tudod szted mi all jol neked es a fiu veeleményre vagy kivancsi ...vagy valami ilyesmi, vagy hasonlo sport, annyira csak ismered mit szeret csinalni szabadidejében, vagy legyetek naoi kontaktban mesengeren, mindegy mivel..legyél kreatív :)

szuleitek az szerintem nem mervado kulonosebben

2019. febr. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
NE BÁNTSD! Ez a legrosszabb módja a figyelemfelkeltésnek. Így egy utolsó sarkon álló csajnak fog gondolni. Próbálj meg úgy mutatkozni előtte, mint egy érett, értelmes hölgy aki megérdemli, hogy vele randizzon. Így egészen biztos, hogy jobban felfigyel rád. Másrészt próbálj figyelni az érzéseire. Pl ha szomorúnak látod, menj oda és kérdezd meg mi baj. A fiúk általában nem szoktak megnyílni, ha nem kérik. Hidd el, nagyra értékelné ezt a kis töródést.
2019. febr. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!