Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Lányok, szerintetek hogyan kell viselkednie egy 16 éves fiúnak?

Maga nektek, a tizenhatos szám mit jelent?

febr. 15. 19:34  Privát üzenet  

A válaszok

Semmit nem jelent az csak egy szám számomra, teljesen relatív hogy hogy kéne viselkednie szerintem. Alapvetően normálisan és nem túl gyerekesenek kéne lennie

16L

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 15. 20:05 Privát üzenet
Nekem a 16 egy nagyon várva várt szám volt, de életem egyik legrosszabb születésnapja és éve lett végül sajnos:( bennem volt még bőven a tini lázadás, de közben már kezdtem felnőtt szemmel is látni a dolgokat és ez a kettősség iszonyat idegessé, frusztrálttá tett. Fiúk közül inkább azt láttam, hogy még erősen gyerekek, de cserébe sokkal nyugodtabban viselkedtek.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 15. 20:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ki mennyire rajong ha egy fiúnak eres a keze?
Hogyan tudnék megnyílni a fiúnak, nem pedig csak támadni őt?
Csak szerintem undorító ha egy fiúnak ki van szívva a nyaka?
Ha egy fiúnak a haverja megkérdezi tőlem, hogy tetszik-e nekem a barátja? Akkor tetszek a fiúnak?
Mik a jelei annak, ha bejössz egy fiúnak?
Hogyan kell kineznie es viselkednie egy fiunak ugy egy barban hogy talaljon valami noi tarsasagot?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!