Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leszólítani egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék leszólítani egy fiút?

Figyelt kérdés

Mik azok a témák, amivel egy tizenhét éves fiúhoz odamehetnék? Fel keltette az érdeklődésemet, de nem tudom, hogy mit mondhatnék neki, milyen ürüggyel mehetnék hozzá...

Igazából semmit nem tudok róla, nem is az osztálytársam, de mégis megfogott a megjelenésével: gyönyörű szép zöldeskék szemei vannak, általában egyszínű pólót hord, haja kicsit hosszabb, füléig ér, nagyon kellemes a hangja, (egyszer hallottam, előttem állt a büfénél). Szóval, igazából csak ezeket tudom róla.



2019. febr. 17. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd a kedvenc videójátékairól én annak örülnék :D

Viccet félretéve amúgy, megkérdezed mi a hobbija és abból kiindulva mindenről.

2019. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez nem lenne fura? Vagyis egy idegen, akit néha-néha látsz az iskolában, ilyet kérdez?
2019. febr. 17. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hívd el kávézni, én annak örülnék a legjobban, és eléggé hasonlítok a csavora kivéve a zöld szemet és a kellemes hangot leszámítva szóval lehet ő is ennek örülne😂

17/f

2019. febr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem beszélgessetek a fix-pont tételekről.
2019. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Hát szerintem random dícsérd meg vamijét mikor előtted áll a sorban de figyelj rá hogy ha rosszul reagálna bár kétlem de ne legyen mellette száz haverja akik védik őt fontos az ő reakciója ami ha haverok közt van nem mindig érvényesül. Szoval szerintem ha látod a jó pillanatot mond neki hogy mit tudom én mondj neki hogy nagyon jól áll ez a póló neked vagy valami hasonlót jegyezz meg mert minden ember szereti ha megdícsérik kérdezz rá pl hogy melyik boltban vette ha egyezik a te boltjaiddal akkor is lesz közös téma ha már elkezdtétek dumálni kerdezhetsz a hajáról is hogy mi a terve vele miért ilyen hosszú stb
2019. febr. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!