Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka ennek?

Figyelt kérdés
Egy fiú már 8 éve szerelmes belém. Ő jelenleg 14 éves. Nem tud rólam lemondani. Azt mondta első látásra szerelem volt a részéről. 4 hónapot jártam vele anno. Sajnálom nagyon, a pszichológusom szerint otthonról hordozhat olyan traumát, ami miatt nem tud rólam lemondani és segítségre lenne szüksége. Hallottam, hogy volt már öngyilkosság kísérlete is. Szinte másba még nem is volt szerelmes. Azt mondta, hogy nem is tud más lányra nézni.

2019. febr. 17. 20:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon sok dolog sántít ebben az egészben...ha dobsz egyy privátot segíthetek kivesézni az ügyet, de az tény hogy furcsa esetről van szó :/
2019. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!