Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés
Venike33 nevű felhasználó kérdése:

Mi az oka ennek?

Egy fiú már 8 éve szerelmes belém. Ő jelenleg 14 éves. Nem tud rólam lemondani. Azt mondta első látásra szerelem volt a részéről. 4 hónapot jártam vele anno. Sajnálom nagyon, a pszichológusom szerint otthonról hordozhat olyan traumát, ami miatt nem tud rólam lemondani és segítségre lenne szüksége. Hallottam, hogy volt már öngyilkosság kísérlete is. Szinte másba még nem is volt szerelmes. Azt mondta, hogy nem is tud más lányra nézni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, fiú, szerelem, régi szerelem

febr. 17. 20:43  Privát üzenet  

A válasz
Nekem nagyon sok dolog sántít ebben az egészben...ha dobsz egyy privátot segíthetek kivesézni az ügyet, de az tény hogy furcsa esetről van szó :/

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont febr. 17. 20:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy mondjam meg egy lanynak h tetszik?
Ez normalis? Hogy vethetnek veget ennek az erzesnek?
Ennek a fiúnak szimpi lehetek?
Nektek szokott úgy csinálni a barátnőtök hogy állandóan facen, viberen lóg, a városban járkál, veletek meg mégis ritkán találkozik, ritkán ír és válaszolgat? De mikor együtt...
Mekkora ennek az eselye?
Fiúk! Nektek tetszene egy olyan lány aki sokat sminkel? Vagy ennek az ellentéte, pl pattanásos?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!