Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa érzés, mi lehet?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa érzés, mi lehet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma felkeltem, és egy nagyon furcsa érzés ütött belém, és azóta végigkíséri a napomat. Az álmomban az volt, hogy hatalmas hullám jött felém és a barátnőm felé (csak az álmomban volt) és én eléálltam, és a testemmel védtem meg, de elvitt minket a hullám, és pár perc múlva eszméletlenek voltunk a víz alatt. Engem kihúztak a barátaim (zenebandám) és nagyon kiabáltam velük, hogy miért engem, és nem a barátnőm húzták ki. Ezután pár óra múlva beugrottam a vízbe 3-4x is, és kerestem a víz alatt de nem találtam, nagyjából ennyi a sztori. Na és az az egy pillanat maradt meg bennem, hogy áttölelem a barátnőm és háttal a hullámnak ölelem őt. Nagyon furcsa érzés, nem is tudom talán jó, ja és ma olyan furcsán néztem a lányokra, valami egész másképp, és.... Nem tudom. Szerintetek mi lehet ez az egész, álom, meg a furcsa érzés?

2019. febr. 18. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy erre az álomra gondolsz egész nap,eztal furcsa szemmel nézel a csajokra
2019. febr. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem csak hogy furcsán nézek rájuk, hanem gondolkodom rajtuk. Tehát ma egész nap ezen gondolkodtam. Amúgy még kihagytam hogy 16/f.
2019. febr. 18. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Sorry,de most egy film jutott rólad az eszembe 😂 A nagyon nagy ő. Abban a filmben a férfit megváltoztatta az egyik ismerőse.Máshogy viszinyult a nőkhöz.A csúnyákat szépnek látta.Veled is kb ez a helyzet.Az álmod valahogy megváltoztatta a gondolkodásod,ami a csajokat illeti.Ebben az a jó hogy csak átmeneti.Minden visszakerül a régi kerékvágásba.Addigis kapcsolj ki.Nézz valami vígjátékot,vagy hallgass zenéket,ami eltereli a figyelmedet az "álmodozásodról"
2019. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ez nem egészen olyan fajta "álmodozás" amire te gondolsz. Félreértés elkerülése érdekében, nem arra gondolok, és nem azon, hogy b***nák meg mindenkit. Ez egészen más, ez olyan hogy, bár ez baromság, de pl.: arra gondolok milyen finom, puha a kezük, milyen jó lenne áttölelni valakit, a derekát... Ilyesmi, nagyon nehéz leírni. Amúgy köszi az eddigi válaszokat, még írhat aki.. aki... Akinek van ötlete.
2019. febr. 18. 20:20
 5/6 anonim ***** válasza:

16 vagy.Ez a kamaszkorral jár.Szerinted nekem nem voltak ilyen gondolataim a te korodban? Ettől nem vagy még különc.

Ez hasznosabb válasz?

2019. febr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam, hogy különc vagyok, és hát jah, közepesen hasznos a válaszod. De viszont még mindig nem oké valami... Nagyon zavar ez az érzés, meg a gondolataim, amúgy most elgondolkodtam, és lassan talán összeáll a kép. Amúgy ha valaki még tudna olyat válaszolni, ami a segítségemre lehet, nyugodtan jöhet.
2019. febr. 18. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!