Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri küzdeni érte?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12asd123456789 kérdése:

Megéri küzdeni érte?

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe szerelmes lettem még január elején.

Ő keresett meg engem az egyik este hogy beszéljünk valamikor. Azóta sokszor beszélünk/találkozunk de ezzel csak egy probléma van hogy van barátja.De a kapcsolatuk a vége fele jár ezt ő mondta nekem illetve még azt is bevallotta hogy bejövök neki.



2019. febr. 18. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van esélyed, csak vigyázz, ha lelép veled lehet pár hónap múlva lelép mással és te koppansz.
2019. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén neked egy olyan ribizli kéne aki azt mondja, hogy a kapcsolata végén jár és közben téged IS füzöget? Vajon hányadik balek lehetsz az évben neki? Vedd már kicsit észre a dolgokat.
2019. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen már egy kis tartásod könyörgöm. Mi van a mai fiatalokkal?
2019. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Nalam volt ilyen hogy kapcsolatban voltam mar borzalmas volt de nem tudtunk elszakadni egymastol es megismertem egy fiut aki segitett ebben, Nem volt semmi koztunk amig vege nem lett a regivel de mar az hogy ott volt meg bejott nagyon eleg volt hogy veget vessek a reginek, utana osszejottunk azota is egyutt vagyunk 5eve es sose csaltam meg.
2019. febr. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mi a probléma ezzel? A csaj úgy fog kilépni a kapcsolatából, hogy közben érzelmi szinten már megcsalta azt a fiút veled+mivel egyből ott leszel neki nem lesz min elgondolkoznia, okulnia az előző kapcsolatából. A jellemére ez így nem lesz sok hatással, ami majd lehet a ti kapcsolatotok fogja meginni a levét.

Ha veletek is lesz egy probléma, ahelyett, hogy megoldanátok majd, ő megy tovább a kövi fiúval, mivel, hogy ti már úgyis a "végén" vagytok.

2019. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen csajokat kerülném a helyedben. Ha a másik sráccal lelkiismeret nélkül megcsinálja ezt, veled is megfogja. Mindig ott lesz benned a kétely.
2019. febr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van...köszi a segítséget!
2019. febr. 19. 17:32
 8/9 anonim válasza:
Az én barátom 1 éve hagyta el értem az akkori barátnőjét, soha nem csalt meg eddig, sőt még jobban is szeret mint én őt. Nem feltétlen jellemző mindenkire ez a "ha vele megtette veled is meg fogja" dolog!:D
2019. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha eljutottál odáig, hogy feltedd magadban a kérdést, és kiírd ide, tudod te is jól, hogy már rég eldöntötted magadban, csak félsz lépni, félsz, hogy nagyon hiányozna
2019. márc. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!