Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, melyik ismerkedési...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyik ismerkedési módszert "díjazzátok" jobban. Személyes vagy online?

Figyelt kérdés

Elsősorban a 16-20 éves korosztály véleménye érdekelne.

A legtöbb lány barátomat akit erről kérdeztem, ők mind azt mondták, hogy nekik az nem jönne be egyaltalán ha valaki pl. leülne a buszon melléjük és elkezdene velük beszélni, vagy ha csak az utcán leszólítaná.

Ahogy kivettem, ők inkább az onlinet részesítik előnyben, pl ha beköveti őket egy szimp srác visszakövetik, aztán onnan írjon rá.

De máshol sok helyen meg azt hallom, hogy sokkal jobb a valóságban ismerkedni, mint online, meg hogy a lányoknak is jobban bejön.

Ti hogy vagytok ezzel?


2019. febr. 20. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóságban, de ne egy random idegen jöjjön oda, hanem mondjuk közös ismerős által, közös tevékenységek hozzanak össze.
2019. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Támogatom az első választ.
2019. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból mondom, hogy sokkal több esélyed van arra, ha leulsz egy lány mellé a buszon, mintha rairnal valakire. legalábbis az első nekem szinte mindig bejött. A második nem igazán.

Persze sokan azért mondják azt, hogy kövesse be őket egy srác, s írnak meg stb:. mert a srác legtöbbször rosszul megy oda. Vagy konkrét hülyét csinál magából, szerelmet vall, elmondja mennyire szimpi stb:. Pedig nem, valamivel úgymond meg kell "fogatni" a lányt. Legyen benned valami érdekes. Amit akármilyen módon, persze ne túl feltűnően megmutass. Utána meg hívd el valahova

2019. febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Tapasztalatból mondom, hogy ezzel a taktikával nálam és sok ismerősöknél megbuktál harmadik.
2019. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a 3-assal értek egyet, 16 éves lány létemre. Én nem tapasztaltam ilyen buszos ismerkedést, de több esélye lenne nálam a srácnak így mint online.
2019. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!