Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt aludni barátommal? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudommilegyenez kérdése:

Együtt aludni barátommal? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
8 honapja vagyunk egyutt. Én 16 vagyok ő pedig 18. Volt elottem pár kapcsolata amit hazavitt es aludtak is már nála, ez engem undorral tolt fel. Szamomra visszataszito h fűt fát hazahordott (bár 2 lanyrol van szo de mind2 undorito szamomra). Néha szóba jön ez h aludhatnék náluk, (ő már aludt nálunk egyebkent es nekem ő az elso akit haza is hoztam, bár akkoris szilveszter miatt aludt nálunk mert igy birtuk megoldani) masreszt en ,,félek" máshol aludni nem tudom mit vigyek, nem erzem magam otthon, nem szeretek tulsagosan visszahuzodo lenni/kussba maradni stb. Mit tegyek? Szeretnék is naluk aludni mert szeretem a barátomat. De undorito az h több lányt is ott baszogatott, a szuleit se nagyon birom, meg ugye félek is mert nem nagyon tudom mit vigyek mibe legyek stb. Mi legyen? Mit tennétek? Meg egyebkent a szüleim (foleg apukam) se igen támogatná, megengednék tuti de hallgatni se akarom ezt itthon. Meg igazából ez annyira nem is fontos szerintem. Mi legyen? Mit tegyek? Hogyan beszeljem ezt meg vele?
2019. febr. 20. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján itt csöppnyi szerelem sincsen. Gondold át mit érzel iránta, mert egy lány nem ítélje el ennyire a pasiját..
2019. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem teljesen igazad van én is így éreznék, bár fiú vagyok xd

Szóval igazad van, nem nagyon kéne átmenned, angem is undorral töltene el, hogy olyan párom lenne, akinek voltak szexpartnerei ilyen fiatalon (bár ez kezd gyakoribbá válni manapság).

De ha 8 hónap után ennyire nem bízol benne, annak oka van :( szóval nem azt mondom, hogy szakíts, de legalább is ne hagyd, hogy kihasználjon.

Én sem érzem jól magam, amikor nem otthon alszok. Plussz egy párkapcsolatban nem az a lényeg, hogy ki hol alszik/ szexel, hanem az, hogy szeressétek egymást. Szerintem a lényeget akarja :(

De te tudod :)

Összegezve: Nem csinálnám a helyedbe ezt az együttalvós cuccot, főleg, ha olyan szülei vannak, akiket nem bírsz. Plussz én is visszahúzódó vagyok aki szeret kussba maradni :)

Köszi, hogy végigolvastad :)

2019. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

Szeret a barátod beszéld meg vele ezeket megértheti ,hogy mik/mi miatt nem nagyon szeretnél ott aludni bár ez idő múlva változhat.🤷🏼‍♀️

Ez ,hogy több lányt is felvitt és náluk aludt nem tudsz ellene semmit se tenni mivel te is tudhatad mikor még nem voltatok együtt ,hogy volt már barátnője nem? Ez ellen ő se tud semmit se tenni ezt valahogy el kell fogadnod😅.

Sokszor voltál már a barátodnál vagy még nem?

2019. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon szeretem! Viszont az elmult idokben annyi vitánk volt hogy már gyűlölettel is tudok ránézni a szeretet mellett. És ezzel én nem őt szidom szerintem, hanem inkább a ,,multját" .
2019. febr. 20. 21:13
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
En a helyeben ugy kivagnalak mint macskat carni!!! Te se nem szereted se nem tiszteled, a baratodat es a csaladjat sem!! Szanalmas es gyerekes vagy, ne is aludj ott es jobb ha nem is lesz nehany evig pasid. Szepen meg van a velemenyed rola es a csaladjarol ez neked szerelem? Egy elkenyeztetett kis p.... vagy semmi tobb, ha ezt latna biztos felpofozna
2019. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Minden hétvégén átmegyek. Illetve ő is, egy napot énmegyek,egy napot ő jön
2019. febr. 20. 21:15
 7/14 A kérdező kommentje:
Milyen ha ezt látna biztos felpofozna? Mondtam már neki hogy nem birom a szuleit és a multját😂
2019. febr. 20. 21:16
 8/14 anonim ***** válasza:

hát én egyáltalán nem értelek.

ha tényleg szereted mit zavar ennyire a múltja? a jelent kell nézni...

az meg hogy ott dugott mással- és akkor mi van? régen volt az már, lepedőt meg ágyneműt gondolom szokott cserélni

2019. febr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

16 vagy. 2 év múlva valószínűleg neked is 2 partnered lesz már. Na akkor őt is fogja majd zavarni hogy ott a te ágyadban ti mit csináltatok? És ha igen akkor hova mentek majd, szabadba, hogy őt ne zavarja? Ne legyél már ennyire gyerekes hogy ezen fenn akadj.

Másrészt előbb-utóbb nem kerülheted el hogy ne aludj náluk is.

Harmadrészt ennyi idősen ezt az idegen helyen lévő szorongásos tüneteket sem kéne produkálnod.

2019. febr. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tényleg ne légy gyerekes. Egyáltalán nem undorító az, hogy valaki, akit ő kedvelt, az ágyában aludt, együtt voltak. Most veled van együtt. Plusz az, hogy nem kedveled a szüleid, meg ezt hozod fel érvnek is minimálisan tiszteletlenség, a szülők mindig ott lesznek, ha pedig hosszabbra alakul a kapcsolat, akkor a te közeledben is. Mit fogsz tenni? Megkéred válasszon köztetek?

Minimálisan tényleg gyerekes vagy: Ne hisztizz, ne keress kifogásokat, vegyél bátorságot. Csak egyszer kell ott aludnod, egyszer lesz nehéz, hogy könnyen menjen a többi.

2019. febr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!