Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Tini komoly kapcsolat?

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy csak szerintem, vagy tényleg kevés olyan lány (16-18) van aki komoly kapcsolatot szeretne?

Mármint nemcsak a külsőségek, hanem a meghitt pillanatok és a lelki támasz is fontos nekem, tudjunk beszélgetni és mindent megtudjunk beszélni.

Kezdek lemondani a lehetőségről, hogy találok ilyen fiatalon ilyen lányt.

17/f

Keress kérdéseket hasonló témákban: fiú, lány, tini, párkapcsolat, ismerkedés, szerelem, remény, komoly

febr. 20. 22:47  Privát üzenet  

A válaszok
Előfordul de ritka. Inkább várj még.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont febr. 21. 07:17 Privát üzenet
Sokszor mondjak h a lanyok hamarabb ernek.. hat ma mar ez sem igaz.. a lanyoknak is komolyodniuk kell🤗

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont febr. 22. 06:11 Privát üzenet

Én pont ilyen lány vagyok és én meg a fiúkkal vagyok így! Komoly kapcsolatot szeretnék és a lehető legmélyebben megismerni a másik felet. De a korombeli fiúk csak szórakozni akarnak és csak szexet..Meg a legtöbbjük csak villogni akar velem és ágyba vinni, hát kösz ne nekem ebből nem kell. Ezért még inkább várok, később hátha találok egy normális férfit.

Ja és ne értsetek félre, nem akarok itt ismerkedni...

16/L

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont febr. 22. 19:31 Privát üzenet
Hat en ugy vagyok vele hogy en szeretek lelkizni meg mely temakrol beszeni viszont az ilyen romantikus vagy hogy mondjam dolgok nagyon nem jatszanak. 16l

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont márc. 20. 20:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pest megyében komoly kapcsolat?
Miért nem tudok kapcsolatot kialakítani?
Vannak még olyan lányok akik akarnak is kapcsolatot?
Tényleg így van ez lányok? Mitől tudnátok bízni egy ilyen emberben? 18/F
Snapchaten ha tüzelek egy fiúval az azt jelenti hogy vonzodik hozzam? Lehet ebből komoly dolog?
Van egy lány, akivel kb.2 és fél hónapja ismerjük egymást. Tök jól kijövük, de en tovább szeretnék lepni, mert úgy érzem megtaláltam, akivel eltudnám képzelni egy komoly...

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!