Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini komoly kapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy csak szerintem, vagy tényleg kevés olyan lány (16-18) van aki komoly kapcsolatot szeretne?

Mármint nemcsak a külsőségek, hanem a meghitt pillanatok és a lelki támasz is fontos nekem, tudjunk beszélgetni és mindent megtudjunk beszélni.

Kezdek lemondani a lehetőségről, hogy találok ilyen fiatalon ilyen lányt.

17/f



2019. febr. 20. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Előfordul de ritka. Inkább várj még.
2019. febr. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
30%
Sokszor mondjak h a lanyok hamarabb ernek.. hat ma mar ez sem igaz.. a lanyoknak is komolyodniuk kell🤗
2019. febr. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ilyen lány vagyok és én meg a fiúkkal vagyok így! Komoly kapcsolatot szeretnék és a lehető legmélyebben megismerni a másik felet. De a korombeli fiúk csak szórakozni akarnak és csak szexet..Meg a legtöbbjük csak villogni akar velem és ágyba vinni, hát kösz ne nekem ebből nem kell. Ezért még inkább várok, később hátha találok egy normális férfit.

Ja és ne értsetek félre, nem akarok itt ismerkedni...


16/L

2019. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Hat en ugy vagyok vele hogy en szeretek lelkizni meg mely temakrol beszeni viszont az ilyen romantikus vagy hogy mondjam dolgok nagyon nem jatszanak. 16l
2019. márc. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Természetesen van ilyen, ebben a korban különösen vágynak a lányok az első nagy szerelemre:)

Persze van aki már "elkorcsosult" és ri****c lett belőle, es van aki még eretlen az ilyen gondolatokhoz, de általában a lányok vágynak erre, ne félj, te is megtalálod a magadhoz való lánykát:)

19L

2019. jún. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódjál.
2019. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
*Bármi is lesz; bármi is van; ne aggódjál kérlek. Eddigis barátnő nélkül éltél; tehát nem fog változni semmi; ha amíg nem lesz barátnőd; tehát ki lehet bírni, amint látod; túlélhető; és viszont tényleg, ha nem stressszelsz rá; akkor úgy jobb tud lenni a kisugárzásod; jobban érzed magad a bőrödben; meg talán könnyebben felbukkan valaki az életedben, aki komolyan gondolná veled.
2019. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

*És egyébként érezd magad méltónak, hogy bejöjjön egy ilyen kapcsolat az életedbe.

De egyébként lehet, hogy nem rögtön tudod bevonzani; és ugye közrejátszik a sors is; lehet, hogy épp életed ezen szakaszán meg pedig pont pl a magányt akartad megtapasztalni.

2019. jún. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!