Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomnál alszok. Mit vigyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudommilegyenez kérdése:

Barátomnál alszok. Mit vigyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kellene vinnem barátomhoz ottalváshoz, nem aludtam még fiunál. Barátnőknél meg ugye nem olyan. Fogalmam sincs mit vigyek. Mindennap vasalom a hajam, undoritoan nez ki ha nem vasalok ki, de most,,cipeljem" azt is? Meg törülközőt se tudom vigyek e, bár nyaron voltam veluk strandon es ugye oda ertelemszeruen vittem, gondolom ide is kellene. Fogkefe,pizsi,fehernemu gondolom ezek azert alap. Meg ugye kovetzeko napra is tiszta ruha. Tusfurdo? Nem tudom, en lanyokhoz ezt nem vittem de gondokat se akarok ebből, dezodor. Egy kis smink mivel a szemoldokomet is rajzolom? Bár enélkül kibirom. Ezek elég? Van amit kihagytam? Mi kellene meg?
2019. febr. 21. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Óvszert vigyél, az véd a nem kívánt dolgok ellen.
2019. febr. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy szerintem behidal a barátod, ha ennyi(szinte böröndnyi) cuccal állítasz be. Még a végén azt hiszi, hogy oda akarsz költözni. :)
2019. febr. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ettől félek 😂😅 ezért gondoltam hogyha valaki netán tudja mi lenne az ami elég akkor segítene
2019. febr. 21. 09:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt, amit máshova is vinnél.

Tusfürdőt vigyél, hogy ne a barátod férfi tusfürdőjével kelljen fürödnöd.

Törölközőjük van.

Nyilván fogkefe, alvós cucc, és másnapra tiszta ruha kell.

2019. febr. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár én fiú vagyok, de szerintem segítek.

Ha nálam aludt lány előtte egyeztettünk.

Törölközőt adtunk, fogkefét hoztak (bár tudtunk volna adni újat is), dezodort hoztak, tusfürdőt tudtunk volna adni, de azt is hoztak, hajvasaló és szárító van....


Legegyszerűbb, ha rá kérdezel a dologra. Én ha megyek valahova van egy kicsi tatyóm. Borotva, borotva zselé, arcszesz, fogkefe, fogkrém, boxer, zokni, tiszta ruha, tartalék tiszta ruha, töltő adapter, töltő kábel, power bank, power bankhoz kábel, headset, rágó, toll, kés, papír és kész. Ezzel kb egy atomháborút is túl lehet élni. Ezek olyanok hogy jók ha vannak nálad, utközbe se lehet tudni mikor kell. De ha olyan helyre megyek volt hogy volt nálam kombinált fogó, kábel kötegelő és csavar húzó is. Álltalában nem kell az ilyesmi, de volt már olyan hogy jól jött. Meg volt olyan, mikor jó lett volna, ha van nálam, de akkor nem volt nálam.



Szerintem hasznos infót találsz ebben, meg kérdezz rá, hogy mit vigyél.

2019. febr. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A legtisztább az ha egyeztetsz a "felszerelésről", ennyi de az előttem válaszoló elég jól leírta, bár kicsit túl jól is leírta a kábelkötegelővel egy kombinált fogóval.

Te Csa-Fesz húzót (remélem tudod mi az) nem szoktál vinni? :D

2019. febr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6 azt nem tudom mi.

De ezekkel elvagyok. Általában az is elég, hogy kés mindíg van nálam. De sokszor jött már jól a kombinált fogó is.


Van egy ismerősöm, neki egy állítható villás kulcs a kulcstartója is, svájci bicska mindíg nála. Van, hogy kenőzsír is van nála meg ilyesmi. De azt már túlzásnak találom. Olyan baj még nem volt, hogy hirtelen kenőzsír keljen, vagy csapágy golyó, esetleg tömítés.


Még pendrive szokott nálam lenni, de azt is csak akkor mikor tudom, hogy kell.


(Haveromnak mentségére szóljon, hogy neki szakmája végett is szokott kelleni néha, de mikor csak úgy elmegy csajhoz, akkor minek??)

2019. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kenőszír csajához? XD

Hát, maradjunk ennyibe 16-os csak ez a "részleg" szóval itt ennyi.


Amúgy a Csa-Fesz húzó az a vízpumpa fogó, tudsz vele csavarni, feszíteni meg húzni is.

De hogy ne legyen idegen még papagáj fogónak is emlegetik.


De a szerszámos dolgok ekkora választékban azért érdekes, ha kimegyek hobbim miatt az erdőbe akkor oké, hogy viszek magammal de máshova nem, csak az én egyetlen Leatherman fogómat, untig elég 2 bicskával, 1 csillag, 3 lapos csavarhúzó, 2 fajta konzervnyitó, köröm/fém reszelő, fa fűrész, meg a szokásos kombinált fogó fej.

2019. febr. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En ha a baratomnal alszok (bar mar lazabb a dolog, de ha eloszor alszol ott akkor picit tobb dolgot kene vinned, mert gondolom nem tole fogsz polot csorni alvashoz meg ilyenek:D) Na szoval. Szerinrem vigyel sminkcuccot ha igenyed van ra, torolkozot, fogkefet, tusfurdot, fesut, dezodort meg ilyen tisztalkodasi dolgokat amik szuksegesek szamodra. Valtoruhat, pizsit. Szerintem ezek azok amiket feltetlenul vinned kene. De ezentul vihetsz barmit, amire feltetlenul szukseged van nap mint nap pl. Krém, parfum vagy akarmi :) de en nem szoktam tulzasba vinni, vegulis nem teljesen vendegsegbe mesz hanem a baratodhoz, tehat ha barmit otthon felejtenel ami naluk is megtalalhato, akkor ugyis megosztja veled :)
2019. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!