Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Viselkedjek vele ugyanúgy,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viselkedjek vele ugyanúgy, vagy legyek inkább semleges?

Figyelt kérdés

Régóta ismerek egy fiút, nem igazán beszéltünk, mostanában viszont egyre többet vagyunk egymás társaságában. Nagyon sokat poénkodtunk, hecceljük egymást, de komoly dolgokról is tudunk beszélgetni.

Egy társaságba járunk, esetek 90%-ban felbukkan, és rögtön jön oda, mosolyog, mesél. Ha többen vagyunk akkor nem annyira piszkálgat, de azért kommunikálunk akkor is, de ha ketten vagyunk akkor tudunk legjobban beszélgetni.

Ha nem futunk össze facebookon beszélünk (nem minden nap, 1-2 naponta), sokszor kérdi milyen volt a napom, vagy ha épp nincs semmi téma, küld egy vicces képet/videót. (nem mindig ő ír, én is szoktam) Sok belsős poénunk van már.

A szerelem is szóba jött már párszor, volt pár érdekes megszólalása, kérdése is, de betudtam annak hogy közvetlen.

Személyesen nagyon el tudunk beszélgetni (nekem) néha repül az idő, észre sem veszem hogy mennyi idő eltelt.

Volt már olyan is hogy mondta, menjünk el igyunk meg egy kávét, vagy megkérdezte hogy eljönnék-e vele ide v oda, mert dolga van. Ilyenre még az életben nem volt példa, ezt nagyon furcsálltam.


Gondolkoztam, de mivel nem értek hozzá :D, megkérdezem itt hogy ez belefér még a barátságba vagy ha nem akarok semmit, szépen kezdjek el semlegesebben viselkedni? Mert én szeretek piszkálódni a barátaimmal, de mivel ők lányok ezért az más, és ilyen helyzetben nem tudom, mikortól kezdődik az évődés/flörtölés, amibe nem feltétlen szeretnék belemenni, mert valószínűsítem, hogy nem szeretne semmit, csak elvan velem, és nem akarom, hogy félreértse O.o (mindketten a huszas éveink elejében járunk)


2019. febr. 21. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Beléd van zúgva , de a lányok többségénél nem esik le.
2019. febr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!