Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem nézne hülyének...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem nézne hülyének a lány, ha felvenném vele a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Még a mostani nyár előtti nyáron anotalkon belefutottam egy tök jó fej csajba,igazából én is csak unalomból mentem fel,meg hogy hülyéskedjek egyet,aztán csodálkoztam,hogy jéé,ilyen is van itt.

Annyira megörültünk egymásnak,hogy mondta,csináljak vibert és akkor majd ott folytatjuk,folytattuk is egy darabig,még utazási képeket is megosztott velem,szóval jól kijöttünk egy 2-3 hónapig. Aztán 1 hónapig nem írtam neki..kezdődött a suli. De utána ráköszöntem megint,mire visszajöttem hogy megnézzem mit válaszolt,kiírja a viber,hogy a profilomnak kampec,törölték. Hát nagyon jókor :D Gondolom túl sok ideig voltam inaktív.

Szóval 2017 szeptembere volt az uccsó ilyen.

FB-n megtaláltam,szerintetek? :D Ő nem tudom biztosra mennyi,de elvileg ugyanannyi mint én,19 és nem látok semmi olyan jelet,hogy lenne kapcsolata,bár nem is ezért keresném fel,hanem mert egyszerűen nagyon bírtam amilyen ő és érdekelne mi van vele,nyíltan el lehet vele dumálni bármiről és elég gáz,hogy egy viber baromság csak így ezt megszakítsa.


2019. febr. 22. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Egyszerr élünk mire vársz.

Sok sikert.

2019. febr. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Látszik, hogy nagyon akarsz vele beszélni, szóval szerintem írj rá. Nem sokat veszíthetsz.
2019. febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogy nézne hülyének. Én is csináltam már ilyet párszor, és ugyanígy féltem mindig, de aztán mindig nagyon örült a másik, hogy ráírtam. :D
2019. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!