Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek mért az az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mért az az elsődleges elvárásaitok egy fiúval szemben hogy legyen vicces?

Figyelt kérdés

Legtöbbje (Tisztelet a kivételeknek) felsorol xy dolgot, majd legyen vicces? De mért?


Azért hogy megtudjon nevettetni titeket vagy mi más lehet(ne)?



2019. febr. 23. 20:23
 1/10 A kérdező kommentje:

Itéljetek el, de én abszolút nem szerettem ha valaki valamibe csak a hülyeséget nézi - főleg azt nem hogy utána később felhasználja..

Vajon a nagy ő is vicces lesz? :)

2019. febr. 23. 20:25
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nem elvárás sőt én amúgy is a komolyabb fiúkat bírom.

16L

2019. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát én nem tudom, én magamat komolynak tartom de szeretek viccelni meg alapvetően vicces vagyok...

Szerintem azért elvárás mert egy befásult, magába forduló, csendes ember senkinek sem kell :D Rohadt unalmas ha valaki nem vicces (szerintem) egyszerűen legyen humora és legyen vicces...

Komolyan ez magas követelmény? Nem tudom én nekem ez annyira természetes és mindenféle humort magaménak gondolok szóval ha ez ilyen egyszerű lenne akkor már rég lenne barátnőm, de nincs :D Szóval tök jó meg minden de úgy érzem ez senkit sem érdekel :D

18/F

2019. febr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a sótlan, besavanyodott emberekkel dög unalom az élet.

Nem lehet velük nevetni semmin, ha mondasz egy poént, csak bámulnak bamba pofával. Akinek nincs humorérzéke, az általában buta is, a buta pasikat pedig utálom.

2019. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbben szeretnek boldognak, vidámnak lenni, még ha csak egy vicc erejéig is,illetve a legtöbb ember nem szereti ha egy folyton savanyú arc van melletük(én sem). Jó ha fel tudják dobmi az ember hangulatát. Márpedig ki ne szeretne nevetni, vidámnak lenni?

"...valaki valamibe csak a hülyeséget nézi"

Nem csak úgy lehet ám viccesnek lenni hogy mindenben a hülyeséget nézi az ember. Nem kell ahhoz hülyét csinálnod semmiből/senkiből hogy vicces legyél.

2019. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerek olyat, akinek ez lenne az elsődleges. Az a fontos, hogy mindenféléről lehessen vele beszélgetni, komoly és vicces dolgokról is.
2019. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a vicceket :)

Tehát a komoly fiuk tetszenek.

2019. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem ez az elsődleges "elvárásom", de igen, szeretem, ha egy srácnak van humora. Ennek roppant egyszerű oka van: szeretek vidám lenni, vidám, viccelődös emberek között. Ugyanakkor egy humoros srác is lehet komoly. Nem szabad két végletet nézni.

18/L

2019. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek nevetni mások viccein de legfőképpen szeretek vicceket mondani/hülyén viselkedni. Namármost ha a másik fél ezt nem értékeli ott vagyunk, hogy én hülyéskedek ő meg néz értetlenül. Ez egy rész ciki, másrészt egy idő után nem is próbálom megnevettetni és vagy csendben ülünk beszélgetés nélkül, vagy valami hű de komoly témáról beszélünk. Ami oké, szeretek komoly témákról beszélgetni de egy idő után az is unalmas.

A személyiségem nagy része az hogy vicces vagyok és hülyéskedek. Ha valaki ezt nem értékeli akkor hogyan tudna engem mint embert értékelni? Miért akarna velem összejönni? Nyilván ha valaki nem vicces, nem illünk össze.

2019. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem nem ez a legfőbb elvárásom, de nyilván az csak jó, ha a srác megtud nevetettni, vagy felvidítani... Na meg persze, szeretek hülyéskedni, és az csak plussz emlék/élmény ha együtt baromkodunk valamit, legyen már jó kedvünk :D


Emellett persze igényelném a komolyabb beszélgetést/viselkedést is adott helyzetben

2019. febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!