Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hatalmas crush-om van a VV...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hatalmas crush-om van a VV győztesén, Zsuzsin. Szerintetek 19 évesen mennyi esélyem lenne?

Figyelt kérdés

:D

Mért velem történik ilyen...:D

Össz-vissz 3 adást néztem ebből a marhaságból,de már a bemutatkozó vidijénél végem lett :D


2019. febr. 24. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy sok esélyed lenne. Hol és mikor találkoznál vele? Miből gondolod, hogy egyáltalán egy pillantásra is méltatna, ha találkoztok?
2019. febr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Utoljára 12 évesen gondolkodtam így. Esély? Nem tudom, ki az, de szerintem ne pazarold az időd.
2019. febr. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik

De szerintem sok eselyed nincs :D

2019. febr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Járj iskolába inkább, és tanuld meg, hogy a magyar nyelvet nem kell terhelni az idegen szavak túlzott átvételével...
2019. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi fáj a "kiszemelt" szóban?

Így nincs esélyed, mert nem tud angolul...

2019. febr. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tudtam hogy oda kellett volna írjam,hogy nem 100% komoly a kérdés..

De hát hova gondoltam mikor nem tettem :D Már kellett volna annyira ismerjem az oldalt hogy véres komoly,rosszindulatú kommentek jönnek :D

2019. febr. 25. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!