Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar az ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar az ha egy fiú cigizik és inni is szokott?

Figyelt kérdés

2019. febr. 24. 23:29
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Ha buliban iszik (nyilván mértékkel, és nem addig, ameddig el nem viszi a mentő) és elszív 1-2 szálat az oké, de ha ez mindennapi program, akkor nem tudnám elviselni. Apukám is cigizik, már nem élünk együtt, de borzasztó az a szag, nem tudnék és nem is akarok dohányos mellett élni soha többé. Nálam ez kizáró ok is.

16/L

2019. febr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

#1 Nekem is ez a véleményem.

18/L

2019. febr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem, mivel ilyet nem engedek a közelembe.
2019. febr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
A cigi zavar (én is dohányos szülők mellett nőttem fel), az alkohol mértékkel (tehát csak kicsit iszik, vagy ritkán iszik többet) nem, azt én is szoktam.
2019. febr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Desintegrator válasza:
57%

Zavarjon!

Tudom, hogy nem hozzam szolt a kerdes, de remelem nem nagy baj, ha leirom a velemenyemet :)

Legyetek maximalistak, es mondjatok meg kökemenyen, hogy titeket ez zavar.

Sok oka lehet annak, hogy valaki dohanyzik es iszik.

A dohanyzas egyreszt nagyon karos, masreszt iszonyu draga es raadasul bekoszol mindent hosszutavon. Nincs mentseg a dohanyzasra.

Az alkalmi (2-3 hetente) es korlatozott alkoholfogyasztas szerintem nem kell, hogy problema legyen.

Böven van olyan ferfi, akik megfelelnek a kriteriumoknak.

Föleg a fiatalabbak a beilleszkedes miatt ill. az önbecsüles hianya miatt dohanyoznak es isznak. De ök meg könnyebben befolyasolhatok. Ha ti nem tudtok hatni rajuk ebben a kerdesben, akkor ne varjatok, hogy masban odafigyelnek majd ratok, ugyhogy ezeket üzzetek el gyorsan. Ha valaki jobb belatasra ter, mert keritek, akkor az egy jo kezdet.

2019. febr. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
De jó lenne ha a cigi nem létezne :( mennyi csaj volt akinél nem próbálkoztam ez miatt... Sajnos a környékünkön sokan szívják ezt a sz..t
2019. febr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha nem alkoholista akkor nem zavar. Cigizni én meg nem cigizek, de azt már megszoktam hogy a környezetemben kb mindenki igen, szóval az sem igazán zavar.
2019. febr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Én nem jönnék össze egy olyan sráccal aki napi rendszerességgel cigizik és/vagy iszik. Ha mindkettő csak alkalmi dolog, tehát egyszer kétszer elszív egy szálat(havonta), és bulikban iszik, az oké.

És fordítva is igaz. Ha összejönnék egy rendes sráccal, és aztán kiderülne, hogy mindkettő napi szinten az élete része, akkor nagy eséllyel szakítanék.

2019. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kell venni E -cigit persze az sem olcsó 25 ezertől már van normális és még jó illatú is. Az alkoholt meg nevegyük már annyira durván, ha nem naponta iszik ha nem 2 hetente elmegy lazulni az sosem lessz alkoholista, persze öntkontroll is kell hozzá, aki agresszív hülye lesz tőle meg gyépés az ne igya !
2019. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!