Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi tévő legyek? (Keringő)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi tévő legyek? (Keringő)

Figyelt kérdés

A baratommal mar 1,5 eve tart a kapcsolatunk nagyon szeretjuk egymast, azonban most erkeztunk el egy nagyobb bokkenohoz. Arrol van szo, hogy jovore fogok keringozni, es en nagyon szeretnek tancolni, azonban o egyaltalan nem szeret tancolni, es emelle meg lampalaza is van. Reszben megtudom erteni de nekem ez nagyon fontos esemeny lenne, massal tancolni meg... nem az igazi. Tobbszor beszelgettunk mar rola de meg mindig nem tudtunk dullore jutni. Mit tanacsoltok, mit tegyek?

18/L ,baratom 19/F



2019. febr. 26. 15:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Iden keringozom*
2019. febr. 26. 15:43
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem akarja ne erőltesd...

Tartsd tiszteletben a döntését. Ha ennyire akarsz táncolni kérd fel egy fiú barátodat. Nem fog megharagudni a barátod mert felkérted őt is. Ez teljesen normális és sok embert ismerek aki így csinált :)

2019. febr. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Nem szeret táncolni, nem is akar, sőt még lámpaláza is van, te meg akarata ellenére ráerőszakolnád azt a számára hatalmas stresszel járó táncot? Hagyd már békén szerencsétlent!
2019. febr. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Nálunk is sokan voltak úgy, hogy volt barátjuk/barátnőjük, de inkább osztálytárssal táncoltak. Kérj fel valaki mást, ha a barátod nem akar veled táncolni.
2019. febr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

Lámpalázas, nem akar, stb nem is fog táncolni.

Ha eközbe egy másik srácot tervezel ölelgetni, átkarolni, kezét fogni arra inkább nem mondok semmit. Páros lábbal dobnálak ki már bocsi.

Néha hozd fel a témát, esetleg ha van lehetőséged táncolj vele valahol egyet, nem tudom egy esküvőn, bálon ha van valami alkalom, hátha megjön a kedve,

2019. febr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Velem is ugyazez volt, én pár hónapja keringőztem. A barátom nem akart velem táncolni, mert "utál táncolni",(de szerintem az is közre játszott, hogy lusta volt eljönni a sulimig.) Párszor felhozam ezt a témát, de nagyon nem akart, így nem is erőltettem. Megkértem egyik fiú barátomat, hogy táncoljon velem, aki szívesen el is vállalta. Elmondtam barátomnak és még ő volt megsértődve:) szakítottunk is:D így derül ki, hogy mekkora szerelem is volt ez:D
2019. febr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
#5. Te tipikus kisajátító vagy. Azért mert te nem tudsz, vagy nem akarsz táncolni, azért a barátnőd se keringőzzön, amire 1x van lehetősége az életben? Tehát nélküled semmit nem csinálhat, amihez kedve van, mert nem bírod elviselni, hogy nélküled is lenne élete? Gondolom majd úgy állsz a csajodhoz(mert gondolom csak pofázol, de nincs), hogy se buli, se kirándulás, se boltba menés nélküled. Komoly kapcsolatra ne számíts ilyen felfogással. A keringő meg abszolút nem megcsalás kategória, aki ezt sem képes felfogni, az egy kisajátító idióta.
2019. febr. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Ennyi erővel egy ágyba is feküdhettek.. Szalagavató keringő próba az kb. fél év. Fél éven keresztül fogod egy másik srác kezét, átkarolod, átöleled, majd menyasszonyi ruhába táncolsz vele rengeteg ember és kamera előtt, had ne folytassam. Nem nagy ugrás az ágy.

Mióta van barátnőm hozzá se értem másik lányhoz ezt lekopogom. Ebbe semmi kisajátítás nincs, ő is kiakadna azon is ha csak egyetlen egy táncot táncolnék mással.

Fel nem fogom hogy képesek egyesek ilyeneket csinálni, miközben van valakijük.

2019. febr. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na de kérdező mint mondtam ne add fel. Ha jövőre táncolsz van még idő. Nem tudom táncoltatok már együtt valaha? Mert szerintem csodálatos érzés a szerelmeddel táncolni, ha alkalom nyílik rá (ha máshogy nem nyomd be a zenét, és szobában kettesbe, csak alap lépéseket) táncolj vele egyet.
2019. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8. Nem fogok szent beszédet tartani, de látszik, hogy nincs sok tapasztalatod a kapcsolatokról. Most még elmegy, ha a barátnőd is egyetért veled, de hidd el, hogy borzalmasan hülye a felfogásod, amit később senki sem fog díjazni. Majd ha pofára esel a felfogásod miatt, emlékezz vissza erre.
2019. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!