Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mennyire gáz, ha tetszik a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire gáz, ha tetszik a suliban egy lány, és nemcsak élőben vagyok zavarban, hanem akkor is ha csak a képeit nézegetem?

Figyelt kérdés

Sajnos állandóan a barátnőivel lóg,ihy nem merem leszolítani, de ha csak látom ,már zavarban vagyok

19F



2019. febr. 26. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gáz, hogy zavarban vagy, sőt, teljesen érthető. Viszont szerintem próbálj meg beszélni vele, semmit nem veszíthetsz. Miért félsz egyáltalán? A legrosszabb ami történhet, hogy illedelmesen visszautasít, de ha csak beszélgetni mész oda, ilyen nem történhet. Viszont ha meg sem próbálod, sosem fogod megtudni, mit gondol rólad, még az is lehet, hogy tetszel neki és arra vár, hogy nyiss felé.

16/L

2019. febr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem vagyok szimpatikus,már-már utál :D

Amikor meglát,a reakciója az hogy uh b+ :D

(Volt amúgy alapja,hogy utáljon,na mindegy hosszú sztori.. xD)

2019. febr. 26. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez aranyos... De ha tényleg ennyire utál és ráadásul ilyen (bunkón)hangosan ki is fejezi ezt akkor inkább tegyél le róla és ne szísd a tüzet!
2019. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!