Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Visszahúzódó lányként hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó lányként hogyan tudnék ismerkedni másokkal?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a problémám, hogy nagyon könnyen zavarba jövök és nem vagyok valami jó beszelgetés indításban, ezért általában kényelmetlenül érzem magam mikor új emberekkel beszélgetek. Nem vagyok valami magabiztos, illetve nem járok bulizni se nem nagyon az én világom. Néha nehezen találom meg a közös hangot a korombeliekkel, de szeretnék könnyebben közelíteni mások felé anélkül, hogy rástresszelnék. 17/L

2019. febr. 26. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
tinder... bár sok gyökkérrel fogsz találkozni szólok előre, de ott elég könnyű dolgod lesz. már csak azért is, mert ott nem kell kezdeményezned. ha a pasinak bejössz rád ír, dumáltok és ennyi. nem valami bonyolult.
2019. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
63%

Tanulmányi verseny, szakkör, stb.


Probálj meg szimplán olyan emberekkel ismerkedni, legyen fiú vagy lány, akivel közös az érdeklődési köröd. A többi jön magától.


17/f

2019. febr. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az introvertáltabb lányoknak az egyetemen szokott összejönni az első komoly kapcsolatuk. Ott könnyebben kiválasztódnak a jó tanulók és közöttük több az introvertált pasi is.
2019. febr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Járj el könyvtárba, ott sok a csendesebb srác:D 18/l
2019. febr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!