Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha elhagyom, miattam lesz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhagyom, miattam lesz öngyilkos?

Figyelt kérdés
Az egyetemen megismertem egy srácot. Viszonylag csendes, nem szoktam sok emberrel látni. Ma az egyik közös óra után elhívott kávézni és sok minden kiderült. Számítottam rá, hogy rossz állapotban van, de nem gondoltam rá, hogy valaha megkísérelt volna egy öngyilkosságot. Dehát tévedtem. Nem lenne vele semmi baj, de mintha minden szavából áradna egyfajta sötétség. Úgy érzi az egész világ ellene van, mindenkit utál. Nem tudok egyelőre sokat róla, biztos megvan mindennek az oka, miért érez így. A szándékai felém azt hiszem egyértelműek, de félek bármibe is belekezdeni vele, mert ha végül nem jönne össze, lehet miattam esne mélyebbre a gödörben (ha értitek mire gondolok). Nem tudom mit tegyek, kérlek segítsen valaki!

2019. márc. 1. 18:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 20 éves vagyok, ő pedig 21.
2019. márc. 1. 18:49
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem erre a kérdésre számítottam, de megelőzted azt amire gondoltam: az érzelmi zsarolás, hogy egy mentálisan gyenge ember az öngyilkossággal való zsarolással próbálja magához láncolni az embereket. Bár a kérdés még nem erről szól, de pont előrevetíted, annyira tipikus dolog.


Ha tartasz ettől, jobb nem mélyíteni a bizalmas kapcsolatot, mert akkor erre fog kifutni a dolog nagy eséllyel.

2019. márc. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
Nyírd ki te..probléma megoldva.
2019. márc. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is megpróbáltam anno kinyírni magam, de ez egy olyan dolog ami nem ezen múlik. családos emberek is öngyilkosok lesznek akiknek van egy szerető feleségük. én is ugyanebben a gödörben voltam, bár tény, hogy én akkor eléggé egyedül voltam. ha melletted sem boldog és nyomja ezt a szar minden mentalitását akkor ezek szerint te nem tudsz rajta segíteni, bár nem is feladatod. ne akard magad feláldozni másért, egy idő téged is le fog húzni a szintjére. azzal többet ártasz ha szánalomból vele maradsz. maradj mellette ha gondolod, támogasd, de mint barát. mert ez nem, egy egészséges párkapcsolat
2019. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi értelmes és hasznos válaszokat!:) 3-as, a tiedet nem ezek közé sorolnám. Csak úgy sugárzott belőle a rosszindulat, aminek ki tudja mi az oka, úgyhogy nem hibáztatlak. De gondold végig mégegyszer, hogy mit írtál.
2019. márc. 1. 19:52
 6/6 anonim válasza:
nem a szegedi egyetemre jár a srác én is ismertem egy ilyen fajat srácot szerelmes volt velém ...de nekem nem tetszet és többször öngyilkos akart lenni de ő asszem bipoláris zavaros volt
2019. márc. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!