Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen korán van a szex?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen korán van a szex?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek 16 évesen korán van még a szex? Már 2 éve ismerem a barátnőmet, vagyis 3 éve ismerem de 2 éve vagyunk együtt. Neki is és nekem is ez lenne az első. Bár sok mindent csináltunk már, konkrétan a szex-hez még nem jutottunk el. Mit gondoltok?
2019. márc. 2. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Ha neked ez még kérdés, akkor igen, még korai. Majd ha nem lesz benned ellenérzés, nem lesznek benned ilyen kérdések, akkor nem lesz az.

Sajnos nagyon sokan mennek úgy bele a szexbe, hogy nincsenek eléggé felkészülve rá, aztán később, lehet másnap, lehet 5 múlva, de megbánják.

Szóval addig ameddig vannak bennetek kérdések, maradjatok csak a pettingnél.

2019. márc. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Hát korán van ehhez nagyon is. 16 èves ès nagyon fiatalnak szàmít a döngetèshez.
2019. márc. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
egyáltalán nem.. száz évvel ezelőtt a 16 éveseknek már gyerekük volt. én is akkor veszítettem el
2019. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Akkor van korán ha nem érzed magad késznek rá. Ebben egyáltalán nem a korod számít, mindenki más szinten van ennyi idősen. Ez csak toletek függ jogy korai e, de ha kételkedsz akkor várjatok ameg biztos nem leszel benne
2019. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%

Ember. 14 voltam, 3 hónapja voltam együtt a pasimmal amikor először szexeltem, és nem bánok semmit :D 2 év múlva szakítottunk.

Egy barátnőm NÉGY ÉVIG várt vele, aztán azért szakított a fiúval, mert megbánta. Pedig 18 volt. Olyat is ismerek aki pasi, 20 éves és még nem érzi felkészültnek magát. Ez van, szerintem ez nem korai,de ha te annak érzed, akkor az. És te nyílván annak érzed, mivel ha biztos lennél benne, akkor nem írtad volna ezt ki.

2019. márc. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még annyi, hogy nem feltétlen magam miatt aggódom. Ez 2 emberen függ. Amúgy ha megkérhetem, a válaszok mellé életkort és nemet is.
2019. márc. 2. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem , nincs korán ki kell élni magunkat!
2019. márc. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
15 voltam, nem bántam meg.
2019. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!