Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Senki nem szeretne velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senki nem szeretne velem baszélgetni és barátkozni pedik sokak szerint kedves okos, és NEM stréber vagyok. Szeretek túrázni meg utazni. Kicsit zavar hogy csak 1-2 barátom van. Szerintetek mit tegyek hogy röbb barátom lehessen?

Figyelt kérdés
(Aki szeretne azzal szivesen beszélgetek)

2019. márc. 3. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem irhatsz, ha gondolod
2019. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én is kicsit így vagyok, ráadásul nagyon szeretek utazni, túrázni és fotózni :) Úgyhogy hasonló érdeklődési köröm van
2019. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem szamit mennyi baratod van, csak az hogy milyenek!
2019. aug. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hgoy a környezetedben inkább a felszínes barátságokat kedvelik, te meg a mélyet. Ők inkább lehet, hogy mindenkivel haverkodnak, neked meg kevés barátod van, de őróluk mindent tudsz, vagy, velük bármit megbeszélhetsz.


De, szal, remélem, akkor itt is sikerült barátokra találnod. :):)

2023. jan. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!