Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Van valaki akiért teljes mértékben oda vagyok. Várom a reggelt, hogy láthassam, várom a közös órákat, hogy szúrkálódva poénkodjunk. Reménykedem, hogy suli után rámír, de ha ez nem történik meg akkor én írok neki. Éjjelente is vele álmodom. Nem tudok nem rá gondolni, de reménytelen a helyzet. Valahogyan el kell felejtenem, úgy hogy a barátság megmaradjon. Szinte minden gesztusából azt érzem, hogy ő is hasonlóképpen érez irántam, de ez lehetetlen.

Tudnátok valami tanácsot adni, hogy hogyan tudnám elfelejteni?

16/l



2019. márc. 4. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért kellene elfelejteni? Nem 40 éves családos emberek vagytok hogy baj legyen, hogy kialakult köztetek valami.

Ha nincs valami komoly ok, amiért tabu neked ez a barát, miért ne élveznéd a vele töltött időt és a flörtölést?

2019. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én se értem.. ki tiltja meg nektek, hogy együtt legyetek?
2019. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Senki sem tiltja meg, hanem az a probléma, hogy egy oldalú a dolog. Csak én értelmezem a baráti közeledését többnek. De ő csak barátként tekint rám.
2019. márc. 4. 21:01
 4/4 temegen01 válasza:

El felejteni csak egy másikkal tudod aki el veszi róla a figyelmed majd azt veszed észre hogy ő után jár az agyad

A barátság meg úgy fog meg maradni ha el kezdesz vele úgy beszélni mint a barátnőd el, el mondasz neki olyanokat amit még eddig nem mertel és a végen úgyis nevettek egy jót, de nem vagy te túl öreg :D ne arra menj hogy, hogy tudod el felejteni hanem, hogy tudod be szerválni

18L

2019. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!