Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm miért tette a nyelvét bele a köldökömbe?

Figyelt kérdés
Osztálytársnőim meg én ilyen csajbulit tartottunk, hülyültünk mindenfélét, és volt csiklandozás is, amikor néhány lány lefogott, a többi meg csiklandozta a hasamat! Konkrétan a legjobb barátnőm viszont egyszer csak odahajolt, és nyalni kezdte a köldökömet, és a pocakomat körülötte, én meg nem tudom ez miért volt, és furának érzem!!

2019. márc. 5. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Lehet hogy biszex vagy leszbikus ha ilyeneket csinál..
2019. márc. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Ennyiből még nem derül ki semmi. Valóban furcsa, de lehet csak így akart csiklandozni. De az előttem szólónak is igaza lehet. Volt már valaha hasonló esete, ha nem is veled?
2019. márc. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem volt, és barátja van
2019. márc. 5. 12:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A lányoknál ez semmi :D

Csak vicces akart lenni, ennyi :)

2019. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy semmi? Lány vagyok, de nekem nem semmi!
2019. márc. 5. 14:05
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg bisex
2019. márc. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha a vulvádat nyalogatta volna hülyülés közben, akkor én is biszexualitásra gyanakodnék, de a köldöködet szerintem csak poénból nyalta meg.
2019. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Részegen mindenki ilyet csinál egy csaj buliba. Nem meglepő csak egy köldök, nem kell felfújni
2019. márc. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem meg durva es meglepo is. En lanykent el nem tudnam kepzelni hogy akarmilyen reszegen is ilyet csinaljak. Szerintem valami nem okes a lannyal.
2019. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
11%
én a puncidba tettem volna bele ha érted mire gondolok
2019. márc. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!