Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő is többet érez, vagy csak én?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő is többet érez, vagy csak én?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom akivel élőben teljesen jól el vagyunk, majdnem mindig van témánk, megölel stb. Az utóbbi időben elkezdtem többet érezni iránta. Ad jeleket hogy talán ő is így érez, van hogy hosszasan megölel, ha többen vagyunk, és én elkezdek beszélgetni csak 1 jelenlévővel, akkor megpróbál ebből kiragadni. Sok ilyen helyzet van. Viszont, mostanában már csak akkor beszélünk neten ha én keresem, ha nem írok akkor ő sem, sőt van hogy egyáltalán meg sem nézi az üzenetet napokig, de utána sem válaszol. Nem értem ezt a kettősséget. Kinek mi a véleménye erről?

2019. márc. 5. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Veled ellentétben ő nem online éli az életét. Ha személyesen mindig beszéltek és úgy keres, az jó jel.
2019. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sokszor látom, hogy ugyan úgy fent van, ahogy én, csak épp nem ír. Személyesen akkor beszélünk inkább ha összefutunk valahol a suliban. Ritkán van amikor megkérdezi, hogy nem futunk-e össze valamelyik szünetben.
2019. márc. 5. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy neten nem nagyon beszéltek nem jelent semmi rosszat. Nekem is van olyan barátom, akivel élőben jókat tudunk beszélgetni, de valahogy facebookon egyáltalán nem szoktunk.

Lehet, hogy nem szeret interneten kommunikálni, vagy nem tudja, hogy mit válaszoljon bizonyos esetekben.

Arra figyelj inkább, hogy élőben milyen jeleket ad, az többet elárul. Például egy ember öleléséből nagyon sok mindent meg lehet állapítani. Ha hosszan ölel, az már egy jó jel.

A szüneteket illetően pedig lehet, hogy csak szimplán nem érzi azt, hogy tennie kéne valamit. Lehet, hogy bejössz neki, de nem eléggé ahhoz, hogy lépéseket tegyen. Vagy csak szimplán félénk.

Szóval ha közelíteni szeretnél hozzá szerintem intézd úgy, hogy minél gyakrabban fussatok "véletlenül" össze. ;)

2019. márc. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hasznosak, és megfogadom mindenképp. :)
2019. márc. 6. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!