Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legjobb barátom bevallotta,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátom bevallotta, hogy szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Ovis korunk óta legjobb barátok vagyunk (legalábbis nekem így jött le eddig). Együtt nőttünk úgymond fel, mindig ottvoltunk egymásnak.

17 évesek vagyunk. Volt időszak, amikor "kavartunk" részegen vagy betépve, bulikban táncoltunk,smároltunk ilyenek... De ezt megbeszéltük, hogy nem komoly, és ugyanúgy jó barátok maradtunk. Egy osztályba járunk. Ő most nincs itthon, és részegen megírta, hogy szerelmes belém. Ennyit írt, és azóta nem írt semmit.

Én nem néztem meg az üzenetet, és nem tudom mit kéne tennem

A barátnőimtől nem akarok tanácsot kérni, mert nem értik meg...

Szóval, szerintetek mit válaszoljak?

Tudom, hogy kevés az info, és semmit nem tudtok rólunk... de valami tanácsot szeretnék, a szituacióval kapcsolatban :((

Nem szeretnék vele összejönni, de nem szeretnék fájdalmat se okozni neki, hiszen a legjobb barátom

Köszi<3


2019. márc. 7. 19:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi ilyen kérdés van...

Nem tudom hogy miért nem lehet felfogni hogy vagy kapcsolatban leszel valakivel vagy megbántod.

Bármit is csinálsz, megfogod bántani hiszen ő többet érez irántad.

Egyenesen mondd el neki hogy te nem szereted.

2019. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Ha a becsípés, részegség az egyik kedvenc időtöltése - nagyon jó ok arra - hogy ne engedd a közeledését!
2021. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!