Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratnomnek nagy kuszkodes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratnomnek nagy kuszkodes aran sikerult ellmomdanom hogy, nem e gondolja hogy kikene szedni a szemoldoket, de a vilagert sem hajlando, pesig igy nagyon furan nez ki, nem csunya, csak nagyon fura, sokkal jobb lenne vekony szemoldokkel, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2019. márc. 7. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

1. Baromság, hogy izgultál emiatt, és nem merted elmondani, tök felesleges volt ez a nagy izgalom. De azért cuki vagy :D

2. Ha neki úgy jó, akkor miért kéne kiszednie??

2019. márc. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk fogadd el a barátnőd úgy ahogy van?
2019. márc. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

De,elveszi a szepseget az a szemoldok, raadasul szerintem ketten vagyunk a kapcsolatban, legalabb meg probalhatna velem leulni beszelni, nem pedig ordibalni hogy jajj nem is tetszettem meg ilyenek.

Mondjuk lehet hozza tesz hogy meg van neki.

2019. márc. 8. 00:02
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
És ha ő azt mondná, hogy nyírd kopaszra a fejed, mert neki az jobban tetszene?
2019. márc. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is, az a barátnöd szemöldöke, ö dönti el, neki hogy tetszik.

Masodszor, mégha ketten is vagytok egy kapcsolatban, saját magáról mindenki egyedül dönt.

Neked két lehetöséged van: vagy elfogadod úgy, ahogy van, vagy keresel más valakit, de eröltetni, rábeszélni valamire nem szabad!

2019. márc. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól még, hogy ketten vagytok a kapcsolatban a barátnőd teste nem lett a tulajdonod. Ő sem mondja neked, hogy lehetne kocka hasad meg nagyobb p*csöd, pedig biztosan jobban tetszene neki.
2019. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem Te meg tanulj meg írni, lehet úgy jobban tetszenél neki :)

A vékony szemöldöktől nő létemre a falra mászok :)

2019. márc. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Azt kérdezed, hogy mit tegyél?

Elárulom: ha ő nem akarja, neked pedig így nem tetszik, akkor hagyd ott, ne szomorítsátok egymást!

F.

2019. márc. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ember, legyen ez a legnagyobb gond a kapcsolatotokban!

Remélem te tipptopp módra nézel ki, ha már egy szemöldök zavar. Szerintem, amikor összejöttél vele, ugyanilyen volt neki. Úgyhogy berend történt valami, ha most hirtelen kezdett el zavarni a dolog. Ha meg eddig is zavart, őt meg láthatóan nem eddig sem, azért mert a pasija vagy, még nem fog saját magán változtatni.

Elsősorban mindenki saját magának akar és kell, hogy megfeleljen! Még akkor is, ha kapcsolatban van az illető. Attól, hogy együtt vagy valakivel, még nem úgy ugrál a másik, ahogyan te fütyülsz.

2019. márc. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg a vastag szemöldök a divat. Sőt, egyre több híresség egyáltalán nem szedi, a természetes forma a menő most.

De egyébként meg az ő teste, szerintem ne szólj bele. Nem egy kellemes dolog, nekem vérzik is néha, ha kiszedetem. Ha neki jó ahogy van, akkor hagyd.

2019. márc. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!