Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elítélendő ha az idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K.L.F.M kérdése:

Elítélendő ha az idősebb férfiak jönnek be?

Figyelt kérdés

Szóval a korombeli srácok valami iszonyat irritálóak. De a lányok is. Mindenki idióta zenéket (rap meg hörgés) hallgat, H*lye youtubereket néz meg egyebek. Én ezt nem csinálom. Nekem fontos a tanulás (nem vagyok stréber) , a zene (a normális), a családom. Szeretek olvasni amit a korosztályom rühell.

Az idősebbek meg remélem érettebbek is.

16/L



2019. márc. 8. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%

És ezt pont a nyelvtanuláshoz beírni..:)


Idősebbekkel jobban megérted magad, mert feltehetőleg érettebb vagy te is. De ebbe nem kell feltétlen a szerelmi életet bele keverni, szimplán csak jobban passzoltok. A te korodban énis a szüleim haverjaival/ismerőseikkel töltöttem több időt fiúként, mert a korosztályom túl gyerekesnek tűnt. Van ilyen, de nem kell azonnal a párkapcsolatról beszélni.


Hogy ciki-e? Függ attól, mennyire idős férfiak jönnek be. Ha 30 felett, akkor igen, eléggé az. Ha 25 éves plátói szerelmeid vannak, az teljesen oké, minden tininek van.

De ezt ki kell mondani, mindenkinek sokkal egyszerűbb, ha első párkapcsolatot a saját korosztályához a legközelebb keresi az ember. Főleg ilyen fiatalon. (Mondjuk ilyen fiatalon nem is "kötelező" a szerelmi élet, ezért is nem értettem, hogy miért képzeled bele a dolgokat, hogy neked idősebbel kell együtt legyél, mert egy röpke gondolat alapján velük jobban kijössz. (Rengetegen vannak még így egyébként.) Ebben a korban úgyis sokat változik az ember, 2 hét múlva lehet bele leszel zúgva egy évfolyamtársadba.

2019. márc. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
89%
Tanulj angolul és akkor majd találsz magadnak egy angol arisztokrata úriembert aki kultúrált zenét hallgat :D
2019. márc. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
milyen egy érett kislány valaki
2019. márc. 9. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég durva általánosítások. A te korosztályodban is van, aki szeret olvasni és nem csak rapet és metált hallgat, ahogy az idősebbek között is olyan, aki nem szeret olvasni és rapet hallgat. Bár kíváncsi vagyok neked mi számít normális zenének.
2019. márc. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
80%

Ez pont úgy hangzik, mint egy átlagos tini lány. Az "én nem olyan vagyok mint a többi" kezdetű mondatok után nagyjából ugyanannak a szövegnek a változatai jönnek. "Én mindig csak fiúkkal jöttem ki jól" meg persze "Én jobban elvagyok az idősebbekkel".


Ugyanolyan gyerek vagy te is mint az összes többi akit irritálónak tartasz.


Aztán felnősz, és rájössz, hogy a 20-on 30 éves emberek is emberek, akik szeretnek rapet meg hörgős zenét hallgatni és szórakozni, csak ha nem akarnak éhen dögleni, dolgoznak is.

2019. márc. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Idősebb vagyok,

Általában metált vagy rock ot halkgatok, olvasni bár tudok, de nem szeretek, mással foglalom le magam.

Fiatalon is ilyen voltam, mégis ezektől eltekintve nem tartom gyereknek vagy hülyének magam :)

Csak rossz helyen keresed a párod, majd lesz, amikor eljön az ideje, nyugi kislány :)

2019. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hany evesek jonnek be?
2019. márc. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért nem lépsz ha bejönnek?
2019. márc. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem elitélendő!
2019. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem is bejönnek :D
2019. ápr. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!