Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sosem lesz esélyem barátnőt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem lesz esélyem barátnőt találni, ha nem vagyok jóképű?

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 21:24
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Már hogyne lenne esélyed. Ha a belsőd rendben van, akkor az esélyed mindig megvan rá
2019. márc. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 MessorKing18 ***** válasza:
28%
Én is szatul nezek ki mégis lett.
2019. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem helytálló a felvetesed.

Tudod, lehet te ezt gondolod magadról... De masnak te leszel a legjokepubb pasi.

2019. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy bárki is szépnek gondolna :D
2019. márc. 10. 21:57
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Az hogy kinek mi tetszik, ez nagyon változatos, úgyhogy biztos van olyan, aki téged helyesnek tart
2019. márc. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Azt szokták mondani, hogy a szépség relatív. Szóval mindenkinek másmilyen a jóképű pasi.
2019. márc. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
60%

Teljesen hülyeség a kérdésed. Nem születhet mindenki Brad Pitt-nek és ki mondta,hogy barátot/barátnőt csak a szép/jóképű emberek találhatnak? Ez nem ehhez van kötve.

Közös vonzalom,szimpátia...stb és még sorolhatnám.


Persze nem árt,ha igényes vagy és adsz magadra,de ha ezzel nincs probléma,akkor már csak olyan helyekre,közösségekbe kell járkálnod,ahol nagy esélyed van ismerkedni.


peace

2019. márc. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl.pont nem a külső számít, csak minimálisan...egyébként meg ahogy mondták a szépség relatív. Simán lehet barátnőd
2019. márc. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Maga a vonzalom sem külsőhöz kötött, hanem meglátsz a másikban egy kis apróságot amitől vonzó lesz a szemedben. A mosolya, a keze, a szeme...stb. Aztán amikor megismerkedtek jön a közös érdeklődési kör....és így tovább. Nekem pl sose jöttek be a modell kinézetű pasik. Akikkel eddig együtt voltam a barátnőim azt mondták, hogy átlagosan néztek ki, csak iszonyat aranyos mosollyal rendelkeztek, mert az a gyengém:D Szóval csak fel a fejjel és elő az önbizalmat! Egy magabiztos pasi mindig vonzóbb, mint egy félénk és önbizalomhiányos..
2019. márc. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!