Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

A barátom egyik legjobb barátjáról lenne szó, aki elég fura velem, ha ottvan a baràtom akkor szinte ugy köszön hogy ràm se néz, de ha nincs akkor mosolyog meg hangosan köszön. Ez jelenthet valamit?

Voltunk szulinapon nemrèg és a baràtom javaslatàra mivel o nem valami jo tancos én és a legjobb barátja tàncoltunk és a végén megpörgetett magàhoz huzott es megölelt és később is felkért táncolni,a buli végén pedig puszival köszönt el mivel akkor se volt ott a barátom,ha pedig buszban találkozunk én előbb szállok le akkor is integet nekem.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szerelem, barát, pasi

márc. 12. 00:11  Privát üzenet  

A válaszok
Bejössz neki szerintem egyértelmű

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 12. 06:45 Privát üzenet
Szerintem simán csak bír, barátságos, de a barátja előtt nem akar túl közvetlen lenni, nehogy félreértse, mint te :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 12. 10:08 Privát üzenet
2esnek mondom,hogy lehet fél a barátjától/ nem akarja elveszíteni

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 12. 10:19 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A barátom egyedül csak rá nem féltékeny,szerinte soha nem tenne olyant hogy nyomulna rám vagy bármi ilyen,nagyon megbízik benne

# 4/4Időpont márc. 12. 11:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Legjobb barátom bevallotta, hogy szerelmes belém?
A legjobb barátnőm miért tette a nyelvét bele a köldökömbe?
A barátnőm és a barátom megismerték egymást és legjobb barátok lettek. Normális ha nagyon zavar engem?
A legjobb barátnőm mindig rámászik az aktuális páromra. Mit tegyek?
Ha a legjobb fiú barátom már az utcán sem köszön akkor nem is vagyunk már barátok?
Volt legjobb barátommal már 9 honapja üsszevesztünk, de mindig néz. , reghgelente már köszön de ennyi. Megkérdeztem h barátok vagyunk e, de azt mondta h még várjunk egy kicsit....

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!