Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy kéne közölnöm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kéne közölnöm vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves srác vagyok és tanácsot szeretnék kérni tőletek. Az a helyzet hogy van egy lány (akiről egy közös ismerősön keresztül todom hogy tetszek neki) akivel mostanában baráti viszonyba kerültem. Nagyon kedves meg minden,de én nem szeretnék „összejönni” vele. Szóval az lenne a kérdésem hogy hogyan közöljem vele ezt,úgy hogy minnél fájdalom mentesebb legyen. Nyilván tudom hogy egy visszautasítás így is úgyis sz@rul esik de én nem szeretném megbántani. Válaszotokat előre is köszönöm.

2019. márc. 13. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg ő nem adja tudtodra, hogy szeretne kezdeni veled valamit, addig hallgass. Ha tudtodra adja, akkor udvariasan közöld, hogy csak a barátságig menjetek el.

F.

2019. márc. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha félve vagy idegesen mész oda hozzá közölni, az már egy rossz pont (még akkor is ha nem látszik ki annyira) mert eléggé kiérződik. Jókedvvel és őszintén tiszta gondolatokkal és minél felszabadultabban menyj oda hozzá és ne bonyolítsd a helyzetet. Kedvesen mosolyogva menyj oda és ne azzal kezd hogy te nem szeretnek ennél többet, mert lehet hogy ő sem. Legjobb lenne ha négyszemközt tudnátok beszélni és szépen rá kanyarítanád a beszédet erre a témára, és kezd el a te érzéseiddel, hogy szimpatikus e neked és milyen barátnak tartod. Kérdezd meg az ő érzéseit is és hagyd hogy elmondja és semmiféle kép ne szólj közbe. A lényeg, hogy ne feszengjél, hogy ő se érezze kellemetlennek a dolgot. Egyépkent az ölelés lehet baráti is 😉. Az ölelés általában megnyugtatja az embert, szóval, ha a végen megölelned, ne tartsd vissza magad, max elutasítja, de ez nem számít nagyon. ( az ölelés ne úgy nézzen ki hogy kicsapod oldalra a kezed és egyből felé hajolva megöleled, mert... Nem igazan jo az úgy. Csak vedd fel az "ölelő pózt" és; hát nekem mikor ilyen helyzet volt én csak annyit mondtam, hogy: Nah?! Kapok egy ölelést?

Mindenki más és mindenkihez másképp kell viszonyulni, ami valakinél bejön, az másnál nem feltétlen.

Sok szerencsét és a fejleményeket mindenféle kép írd le. 🙄

2019. márc. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es!

Nagyon szépen leírtad! Gratulálok! Kérdező, ehhez tartsd magad!

F.

2019. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,főleg 2-esnek. Tényleg sokat segített:) Holnap az iskolábam megpróbálok túl lenni rajta.Tényleg köszönöm
2019. márc. 13. 15:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincsmit ✌😄✌
2019. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!