Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami jó módszer netes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami jó módszer netes kezdeményezésre?

Figyelt kérdés

Megtetszett egy lány egy közeli településről, de nem ismerem, nem is láttam még soha. Egy haver mutatta őt, akivel egyszerre jelöltük be, engem elfogadott, őt nem.

Nem szoktam Facebookon csajozni, de úgy gondolom egy próbát megérne. Viszont nincs semmi az adatlapján, aminek kapcsán ráírhatnék. Holmi hogy vagy meg milyen napod voltokkal nem szeretném leégetni magam.



2019. márc. 13. 11:45
 1/1 anonim válasza:

A profilképét látod, az alapján ráírhatsz, hogy csinos, tetszik neked. pl: "Ne haragudj, hogy ismeretlenül bejelöltelek, de elbűvöltél a képeiddel."

Vagy ha például meg van jelölve a képnél egy helyszín, akkor azzal kapcsolatosan is lehet.

2019. márc. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!